Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan lelkiismeretfurdalásom...

Olyan lelkiismeretfurdalásom van. Mit kellene ilyen helyzetben csinálnom?

Figyelt kérdés

32. hétben vagyok és ma nem volt semmihez erőm. Szinte, egésznap csak aludtam (éjjel nem aludtam jól, mert jóslóim voltak és nagyon fájt a derekam) és feküdtem. Amikor ébren voltam, akkor pedig csak lézengtem a lakásban. Nem csináltam semmit, pedig itthon ezer a munka, mert a hétvégén lett befejezve nálunk a festés és még kellene pakolásznom, mosni is kellett volna és mosogatni. De egyszerűen nem volt erőm semmihez sem. Fáj a fejem, feszül a hasam és olyan ólmos fáradság van rajtam, mint a terhesség elején. Ráadásul dagad a bokám, fájnak a lábaim és a derekam.


Más is van/volt így? Vagy csak én vagyok ennyire béna? Olyan rosszul érzem magam a mai nap miatt, mert alapjáraton nem vagyok ilyen. Állandóan pörgök ezerrel.


2012. júl. 25. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg és pihenj csak!!!! Ne legyen emiatt lelkiismeret furdalásod!
2012. júl. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
a festés miatt nem lehet problémád?
2012. júl. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is 32 vagyok, és vannak napok, amikor én sem vagyok a helyzet magaslatán.

Boldog babavárást, és könnyű szülést.

2012. júl. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nyugodj meg pihenj sokat

tudom min mész keresztül elsö terhességemet egy teljes házfelujitással ugy hogy tetö nem volt a fejem fölött és az utolso heteimbe festettünk és meg suvickoltam a konyhát az volt megváltás mikor szülni mentem kipihentem magam



második gyereknél ugyanez ott konyhát robbantottunk se tüzhely se csempe se hüttö mert persze akkor ment tönkre 1 hónaig rendeltem a kajt s még nincs vége két hét mulva jön csak az uj konyhabutor



pihizz semmi másra ne gondolj!!!

2012. júl. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam így. Fizikailag rosszul esett felvenni egy leesett dolgot. Ragadt le a szemem. Ledőltem, hogy 100-ig számolok és kezdek mosogatni, rámolni. De nem volt erőm. Otthagytam a mosatlant, lefeküdtem 8-kor és aludtam reggelig. Nem volt lelkifurdalásom, mert a mosatlan megvárt, s ma már jobb a kedvem is. Szerintem ez a ronda, szeles, párás idő mindennek az oka. Rá se ránts! Ha fáradt vagy, pihenj!S ne idegesítsd magad! Az előre hozhatja a szülést, meg ha agyondolgozod magad.
2012. júl. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Általában én is pörgök, de ma fekszem és lusta vagyok. 29 hkm.
2012. júl. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok! Köszönöm a biztató szavakat. Lassan itthon lesz a férjem és gyerkőc is. Remélem, akkor jobb lesz a kedvem is. Mert most nagyon magam alatt vagyok, olyan sírhatnékom is van. :(
2012. júl. 25. 16:10
 8/11 anonim ***** válasza:
en meg csak 9hetes vagyok,de napok ota ezt erzem.Mar a semmittevestol teljesen elgyengultem :(
2012. júl. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vicces, mert én is mostanában azt kezdem érezni, nem vagyok jó semmire, állandóan csak ennék meg aludnék!!! :)

Rossz érzés, mert már nem vagyok ura 100%-osan a testemnek, nincs erőm semmihez(nekem is fáj a derekam, a lábam, dagad a bokám, frontkor minden bajom van), de muszáj elfogadni, hogy ez tényleg másállapot és megváltoztak a dolgok!!

Egy kicsi élet növekszik odabent és mindent elszív, amire szüksége van!!! Ami így a helyes! :)

Szóval nem vagy egyedül ezzel, és a végéhez közeledve ez egyre rosszabb lesz!!!

De kitartás! Nemsokára babázunk! :)

36hkm

2012. júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 gabszem ***** válasza:
azt csináld ami ilyenkor jól esik. a legfontosabb hogy Te és a baba jól legyetek. Majd ha lesz erőd megcsinálod amiket kell.
2012. júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!