Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszáj seb terhesség alatt?...

Méhszáj seb terhesség alatt? Szülés elött vagy szülés után fogják kezelni? Folyt. Lent.

Figyelt kérdés
Tegnap együtt voltam a párommal és együttlét után picit véreztem, és ma reggel is de ez már inkább ilyen barnás volt. Lehet a méhszáj seb miatt? Nem görcsölök nincs semmi bajom és már úgylátszik, hogy a barnázás is elmúlt.10hetes
2009. júl. 16. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az orvos dönti el,hogy mikor kezel vele!Ha HPV-d van,akkor azt terhesség alatt lefagyasztják,de ebben is a doki dönt!Igazából méhszájseb nem létezik,hanem a méhszájon levő elváltozásokat hivják igy tévesen.

Biztos,hogy van ilyen irányú bajod?Lehet csak egy kis ér pattanhatott meg a szex közben!Ha ilyen gondod van,akkor tartózkodj a szeretkezéstől egy pár hétig!

Remélem segitettem!Minden jót!

2009. júl. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Biztos,hogy méhszáj sebem van,a doki mondta és azt is hogy fagyasztani fogja,csak azt nem mondta,hogy mikor.

Remélem,hogy a méhszáj seb miatt véreztem egy picit és nem azért mert gond lenne a babával.Már előfordult,hogy együttlét után véreztem,de akkor nagyon és akkor is babás voltam csak még nem tudtam róla.

2009. júl. 16. 10:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

És amikor nagyon véreztél,azért megmaradt a baba?Sajnos ilyen esetben máshogy kell megoldani a szexet!Én is úgy voltam az utolsó két terhességemben!

A méhszájsebbel kapcsolatban pedig kérdezz rá a dokidra,hogy mi a szándéka!

Jó egészséget!

2009. júl. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia!Igen,megmaradt a baba szerencsére.Már lassan 11 hetes vagyok :-)
2009. júl. 17. 15:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Gratulálok!Akkor csak óvatosan a házasélettel!Vigyázz magatokra!Jó egészséget kivánok!

2009. júl. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!