Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Peteérés okozhat +terhességi...

Peteérés okozhat +terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
Általában 6-7hetente jön meg. Pcos miatt. 2hete voltam uh-on,ott nem látszott semmi.Vannak tünetek,de lehet premenstruációs is. vedekezunk.

2012. júl. 25. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
nem!
2012. júl. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak olvastam valahol,hogy lh hormontól lehet + a teszt.
2012. júl. 25. 20:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Az LH hormontól az ovu teszt lesz pozitív. A terhességi teszt a HCG-től lesz pozitív, ami csak terhesség alatt termelődik.
2012. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Hcg nemcsak terhesség alatt termelődhet.
2012. júl. 25. 21:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Valóban, termelődhet hcg rosszindulatú daganattól is termelődhet, de ez elég ritka - a terhességnél mindenesetre ritkább.
2012. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, és az LH teszt lehet pozitív a hcg-től a keresztreakció miatt, de ez nem oda-vissza reakció, csak az lh teszt reagál így a hcg-re, a hcg teszt az LH hormonra nem.
2012. júl. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy éve voltam a dokinál, hogy pozi a tesztem, de nem volt baba. Kérdeztem mitől lehet halvány pozi a teszt. Ő azt mondta, hogy a terhességi teszt lehet halvány pozi, ha akkor tesztelsz, amikor éppen peteérésed van..... Hát nem tudom.
2012. júl. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is így olvastam ,most várom a hormon vizsgálat eredményeit. Egyébkénttöbb helyen írják,h lehetséges.
2012. júl. 28. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!