Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsen kérnék véleményt Dr....

Pécsen kérnék véleményt Dr. Banó L. és Dr. Szörényi A. -ról. Szörényihez járok jelenleg, de Banó a körzeti. Milyenek a terhesgondozás illetve a szülés alatt?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Banó nem vállal szülést. Én nem voltam még nála, állítólag olyan semmilyen. Jó szakember de nem egy jópofizós doki.
2012. júl. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ.
2012. júl. 26. 06:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Először mikor Pécsre kerültem Szörényi volt az orvosom, hát nem a finom vizsgálatról híres ha érted amit írok, nekem nem jött be, Banó-ról meg csak annyit, hogy egy ismerősöm szült egy hónapja egy nagyon beteg kisbabát,a Banó volt a fogadott orvosa és semmit sem látott az egészből, pedig a papírjain ott voltak a jelek, hogy valami nem stimmel. Én egyiket sem ajánlom. Az én orvoson Labossa Gusztáv a 2. babámat fogom szülni nála, benne biztosan nem fogsz csalódni, nagyon szeretik a kismamák, egy tüneményes orvos, nagyon figyelmes, mindig normálisan vizsgálja az embert, nagyon alapos az UH.-ja is és a szülésnél az elejétől a végéig ott van. Én őt csak ajánlani tudom.
2012. szept. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!