Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsen dr. Labossa Gusztáv...

Pécsen dr. Labossa Gusztáv hol rendel?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a Klinikán rendel. Azonkívül magánrendelése van valahol? Terhesgondozást / szülést vállal? Mennyit kér ezekért?

2012. júl. 17. 20:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Tímár utcában van magánrendelése keddenként 16.00-tól,a Régióval szemben ki van írva hogy Lépcsőház, egy Disco volt régen,ott van egy kapualj oda kell bemenni fel a lépcsőn és ott már ki van írva a neve az ajtóra, meg megtalálod,rengeteg kismama ül ott:) 7000Ft a terhesgondozás, eleinte 5-6 hetente kell menni,majd havi1x, nem mondja meg mennyit kér a szülésért,mindenkire rábízza, és ami még nagy előny,nem a szüléskor kell fizetni,hanem a 6 hetes kontrollon,mi is az anyaságiból fizettük ki. Én most várom a 2. gyerekemet és csakis nála szülök,senki másnál,végig bent van veled,minden nap meglátogat a kórházban,mindig türelmes,segítőkész,mosolyog, bármikor hívhatod,ha nem éred el visszahív, én még rosszat nem hallottam róla. Annyi a negatívum nála,hogy sokat kell várni,mivel sokan szeretik és sajna nincs időpont,érkezési sorrendben lehet bemenni,érdemes 4 óra előtt már odaérni.Te írtál nekem privi üzit?mert akkor nem írom le mégegyszer:)
2012. júl. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Köszi az infókat, ezek igazán jó hírek.


Eddig én is csak jót hallottam róla. 1-2x összefutottam már vele korábban a Megyeiben, akkor nagyon szimpatikus volt. És nem mellesleg ő volt az első orvos, akinek UH-n sikerült meglesnie a babám nemét. Mindez a 32. héten történt, úgyhogy addigra próbálkozott már vele pár doki, de senki nem volt olyan türelmes és jószemű mint ő.

Szóval én látatlanban bizalmat szavaztam neki! :o)


(Én írtam privit :) )

2012. júl. 19. 07:59
 3/22 anonim válasza:

Sziasztok!


Én is dr. Labossa Gusztávot szeretném választani fogadott orvosomnak, örülök, hogy jókat írtatok róla!

Annyit szeretnék kérdezni, hogy a magánrendelésén van-e ultrahang, illetve hogy még mindíg nem kell hozzá előre bejelentkezni magánrendelésre hanem érkezési sorrend van, mert telefonszámot nem láttam az ajtón kirakva... Köszi

2012. aug. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem kell bejelentkezni és még mindig keddenként 16.00-tól rendel, ultrahang van nála,de még mindig az a régi darab, vizsgálatkor csak addig használja míg megnézi van-e szívverés, a komoly UH-kat a kórházban végzi a kötelező időpontokban
2012. aug. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
Nagyon köszi a választ!! :-)
2012. aug. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Vandar válasza:
Azt szeretném kérdezni, hogy a Doktor Úr "maszek" vagy sem ? Mert csak jót halottam róla, de nem szeretnék fizetni a nőgyógyászatért ;)
2013. júl. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
38%

hello

nem akkarom elveni a kedveteket, de en is nalla szultem 18 oras vajudasom volt, a labossa volt a dokim, tanulok vagy mik voltak mellete es az egesz szulesemet elszurta szinte nem is ram figyelt, harmadfoku gat repedesem volt es ez miat nagyon sokat szenvedtem, senki nem akkarta elvallalni a mutetet a dokik kozul meg a fo orvos sem,feltek bele keveredni. plane ujra kellet meg muteni angliaban mert nem is varta rendesen meg. de mar az ellejen mondta hogy minden rendbeen lesz, es most megint terhes vagyok es most mondtak a dokik hogy nem is tudok ezmiat rendesen szulni, marmint csak csaszarmetszesel. szerintem azert gondolkodjatok el rajta hogy kenne valaki mast nezni. ezt nem roszbol akkarom mondani:))

visszlat

2013. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Kedves Utolso!

Volt fogadott orvosod? Mikor tortent ez? Es hogyhogy ilyen mertekű gatrepedesed lett? Nem vegeztek gatmetszest? Mekkora lett a babad?

2013. nov. 16. 17:45
 9/22 anonim válasza:

a labossa volt a dokim

3210g 51cm volt kis fiu

2012 szeptembereben tortent

volt vagas de mondom nem ram figyelt, most ennel a babamnal nagyon fellek meg hozza nem is szulhetek rendesen csak csaszaral. de ezt is csak azert tudom mert itt angliaban segitenek.

2013. nov. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
bocs kijavitom: szulhetek de 99% hogy megint szetrepedhetek ez miat.
2013. nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!