Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiatal terhes kismamák akik...

Fiatal terhes kismamák akik az első babájukat várják, Ti is várjátok már, hogy látszódjon a poci, hogy érezzétek a Picikéteket először megmozdulni?

Figyelt kérdés
én már alig bírom kivárni! :) 10 hetesek vagyunk most :) de még csak a puffadás van...
2012. júl. 26. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
10 hetes vagyok és nekem is olyan a pocim mint egy jolkaott ovodásnak
2012. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 17 hetes vagyok. Még csak most kezd el látszani. De ha olyan gatya van rajtam abszolult nem látszik. És még nem észleltem a mozgását. Szóval kitartás, még néhány hét.
2012. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Nagyon friss kismama vagyok, 4 hetes, de már megvagyok veszve a nagy pociért, rettenetes izgalom van bennem. Remélem nem gond, hogy írtam, tudom az én terhességem még nem is hivatalos (orvos által), de azért had örüljek és vágyakozzak. :)

2012. júl. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Bocs,hogy írok,de nem csak Nálatok van ez így!! :-)

Mindegy,hogy az első,vagy a többedik,ugyan úgy vágyunk arra,hogy végre nagy pocakunk legyen,hogy más is lássa,az áldott állapotunkat!

Megnyugvást jelent Minden Kismamának,ha a Pici Babáját érzi végre mozogni! Akkor már nem aggódunk annyira! Aztán jön 1 olyan nap,amikor lustább a baba,és hiába "noszogatjuk",Ő nem hajlandó tudomást venni rólunk... aztán amikor éjszaka nem hagy aludni,vagy akkorát rúg,mintha nem is egy emberi lény lenne a pocakodban,hanem egy kiscsikó... :-)


Nekem nem az első terhességem,nekem már a külvilág látja- a többedik hamarabb látszik.


Mindenkinek Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos,11hkm

2012. júl. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyik naprol a masikra valtott at a lapos hasam pocakka, elöször kitört a frasz, aztan amikor par nap mulva kisebb lett akkor ketsegbeestem. 16 hetes vagyok, en latom magamon a valtozast, de rajtam kivül senki mas. A mellbösegem viszont mar 2 merettel nagyobb, az latvanyosabb :)
2012. júl. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én ma vagyok öt hetes :) nagyon várom már a pocakot, de igazándiból most inkább pánikkal vagyok tele! annyi aggódni való van ilyenkor... alig várom a 6.-ai orvoslátogatást! problémamentes babavárát mindenkinek!
2012. júl. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nagyon izgalmas figyelni a testeden végbemenő változásokat!

a hasamon a puffadáson kívül még nem látszik más, annak is eljön az ideje... (csak már itt lenne)

viszont a melleim nekem is minimum 2x akkorák mint voltak. :)

mindenkinek sok egészséget és boldog baba várást! :)

jók legyetek! :)

2012. júl. 27. 10:59
 8/9 anonim ***** válasza:
sziasztok! en ma vagyok 15 hetes es mar nagyon kicsit latszik a hasam vegre :) es nem vagyok benne biztos de par napja mar nagyon gyengen erzek ilyen kis hullamzast a hasam aljan, talan a babam az! mar nagyon varom az osszeteveszthetetlen, erosebb mozgast! viszont a cicim semmit sem valtozott :( gratulalok mindenkinek es kitartadt, nemsokara erezni fogjuk oket!
2013. jan. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

szia!

elég rég tettem föl ezt a kérdést, azóta gyönyörűen kigömbölyödtem már :) már "csak" 6 hét van elvileg a szülésig, most már amiatt vagyok besózva :)

jó túl lenni már a rosszulléteken is.

a 18. héten éreztem először a picimet, azon a héten derült ki az is, hogy kislány lesz. :)

szóval kitartás, nemsokára te is átéled ezeket!

boldog babavárást :)

2013. jan. 15. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!