Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2000 majd ket het mulva 3000...

2000 majd ket het mulva 3000 mehszaj ertek hogy lehet? 25 hetes terhes vagyok

Figyelt kérdés
Ket doki igy alapitotta meg ket het kulonbseggel, melyiknek higyjek, mit csinaljak? Nem ertem hogy lehet?
2012. júl. 26. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem tegnap elött állpították meg hogy a méhnyakam 2000-re rövidült és ágynyugalmat javasoltak.Neked nem? Jövőhéten megyek újra orvoshoz,kíváncsi leszek,hogy ő mit fog mondani,de szerintem ez attól függ,hogy mennyit sétálsz,mozogsz,hajolgatsz.Nem nyitott a méhszájad,csak a méhnyakad volt megrövidülve.(Ha úgy igaz,ahogy a papírra írták.)Remélem jól vagy és kitartást a végéig.Ha kiderül,hogy lehetséges-e akkor írok neked.Nagyon remélem egyébként és kicsit megnyugtató,amit írtál.Üdv 23+4 hetes kismama társad :)
2012. júl. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim 8 hetes kortól kezdve 2000-et írt a papírra és mindig mondta teljesen zárt vagyok.

Egyszer egy másik doki is vizsgált, nála 3000-es volt nekem is.

2012. júl. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor valamelyik doki nem jól állapította meg. A méhnyak nem hosszabbodik vissza. Előfordul amúgy az ilyen, dokitól is függ, hogy ő hogy látja, de azért jó lenne tudni, hogy mégis mekkora a méhnyak. Szerintem menj el újra, és nézesd meg egy 3. orvossal is.
2012. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is 8 hetesen voltam először a dokimnál, mindig mondja, hogy zárt, és mindig 2000 -et ír a papírra.
2012. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!