Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babaágyneműre kell huzatot...

A babaágyneműre kell huzatot tenni vagy nemfontos? A kórházból pólyába kell hozni vagy hordozóba?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a babhordozóra szavazok!Ágynemű kérdésre válaszolva,jó ha van rajta huzat,igy kiméled az ágyneműt.
2009. júl. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Két babaágyneműm van, az egyikre nem kell huzat, de azt nem is nagyon használom, mert a takarójával nem lehet normálisan betakarni a gyereket, a másiknak van saját plüss huzata, ezt télen használtam, külön nem vettem másikat rá. Mióta meleg van egy lepedő van alatta, pelus a feje alatt és vékony pléddel/pelussal takarom időjárástól függően. Kórházból, ha autóval mentek haza, mindenképpen hordozóba kell rakni, egyrészt az a legbiztonságosabb, másrészt a rendőr is büntet, mivel szabály van rá. Ha nyáron szülsz a pólyát el is felejtheted. :)
2009. júl. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A jogszabályok miatt a hordozó az előnyösebb, de ha hiper szuper mózeskosaras bakocsid van álltalában van hozzá egy adaptre amivel az autóba tudod rögzítenni a mózest. A Fiam novemberi baba volt őt polyában vittük haza mert nem volt akkor még hordozónk a csajszika Szeptember végén született és mivel nagyon melegvolt még akkor így csak kombidressz és egy vékony gatyóka vólt rajta a hordozóba. De ha te a következő pár hétre várod a babát a ruháját illetően azt tudom javasolni egy vékony pamut kombi és egy vékonyrugika vagy pamutnacika de valóban vékony és egy sapika a nap ellen, és zsupsz a hordozóba mert ott van a legnagyobb biztonságban az autóúton. jó egészséget 31hetes km
2009. júl. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
októberre várom
2009. júl. 16. 14:44
 5/5 anonim ***** válasza:

ÚI az előzö az ágynemű huzat a leg praktikusabb mert ha buki van vagy valami hasonló kis baleset egyszerűbb a huzatot mosni mint az egész ágyneműt főleg télen. Nyáron pedig csak lepedő vagy paplanhuzat volt takarójuk már picinek is vagy esetleg egy vékony kifogó kenndő vagy törölköző.

üdv 31 hetes km

2009. júl. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!