Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, anyukák normális...

Kismamák, anyukák normális az, hogy 25 hetesen fájnak a bordáim ha hosszabb ideig ülök?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze.A belső szerveid egyre feljebb és beljebb kerülnek,a méhed és a baba foglalja el a helyet.Fájni is fognak a végéig sajna,én már sokszor úgy érzem levegőt is alig kapok :(

33hkm

2012. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Normális...sokszor nekem is valódi fájdalmat okoz,ha hosszabb ideig ülök.Úgy érzem a bordáim kiszakadnak.2gyerekes+31hkm
2012. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,1 babám így nem tudtam mire vélni.Viszont ha lefexem és pihenek akkor utána nem fáj.A lábatok sokszor be szokott görcsölni az éjszaka folyamán?
2012. júl. 26. 22:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Lábgörcsre magnéziumot szedjél.Nagyon jó.Én magnerotot szedek,meg vagyok vele elégedve.Reggel este 2x2,és hál'istennek ritka,hogy begörcsöl a lábam.

1.,33hkm

2012. júl. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen..:)Boldog babavárást mindenkinek,és sok sikert a szüléshez.
2012. júl. 27. 13:03
 6/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok.Nekem eddig 2x görcsölt csak be,én magnézium citrát-ot szedek(ez készítős,por alakban van,külön kis tasakokban,a 100 db kerül kb. 1500 ft-ba,doki írta fel)és szerintem nagyon jó.
2012. júl. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem ilyen van ithol állítólag jó,lehet,hogy azért nem használ mert nem rendszeresen iszom....:S

Na ezentúl jobban odafigyelek.:)

Meg van sima magne b6-om is.

[link]

2012. júl. 27. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!