Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes anyukanak szabad...

Kius kérdése:

Terhes anyukanak szabad festeni a hajat?

Figyelt kérdés
Jelenleg epp szoke a haja,mar epp aktualis lenne a festetes de nem merem,mivel a szokeben eleg eros peroxid van es nemtudom hogy arte a babanak?17hkm
2012. júl. 27. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Egész terességem alatt,jegeszőkére volt festve a hajam,most is az.Semmi bajotok nem lesz.
2012. júl. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én festettem, szintén szőke, a védőnővel egyeztetve lehet, csak lehetőleg jól szellőztetett helyiségben, hogy lehetőleg ne lélegezd be a gázokat.
2012. júl. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát én előző terhességemnél azt hallottam,hogy nem lehet,ártalmas bla bla, aztán gyönyörüen néztem ki 9hós terhesen fülközépig lenőtt félig vörös, félih sötétbarna hajjal. ha most terhes vagyok, /leszek, akkor tuti nem igy csinálom.:)Befestem én is.
2012. júl. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1 vagyok.

Akkor nem szabad festeni,ha sérült a fejbőröd,karcolás,vágás,seb,mit tudom valami van,amin keresztül felszívódhat a festék káros anyaga,bejuthat a vérkeringésbe.És a második is jól írta,jól szellőző helyiségben kell festeni,de nem csak terhes állapotban,hanem simán is,mert a keletkezett gőzök ártalmasak beszippantva.


Sajnos nekem most 3 hónapja volt egy balesetem.Viszketett a fejem,megvakartam jó erősen és másnap hajat festettem,amint felkentem nem telt el 2 perc és iszonyúan csípett ahol elvakartam.Lemostam késő volt már 1 !!! kerek hónapig pörkös seb volt ott és kopasz maradt abban a foltban :( szerencsémre kicsi és nehezen lehet ki tapintani hol van,de ott van és csak most kezd nődögélni pár szál hajacska,közel nem annyi mint volt azon a helyen.

2012. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani, hogy 12. hetes korig nem ajánlott festeni a hajat, mert genetikailag addig okozhat bajt a babánál, de ez sem törvényszerű. Most már 17 hetesen nyugodtan festetheted a hajad, meg most már vannak ammóniamentes hajfestékek, azok biztosan nem ártanak.

Boldog babavárást

Üdv.: 32 khm

2012. júl. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat lanyok en is ugy tudtam hogy 12 hetig nem ajanlott,boldog babavarast nektek is:)
2012. júl. 27. 11:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy a 12. hétig nem ajánlott, de utána lehet.
2012. júl. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
en kulfoldon elek. 20 hetes vagyok, mar olyan szinten gaz volt a hajam, hoy befestettem, epp varom a hatoido leteltet. Itt nalunk nem nezik jo szemmel, biztos lecseszest kapok a dokitol.
2012. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!