Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A múlt pénteki 12. hetes UH-n...

A múlt pénteki 12. hetes UH-n 2,9-es tarkóredőt mértek, és bár láttak orrcsontot, nem tudtak teljesen megnyugtatni. Tegnap elmentem a Bajcsy genetikai tanácsadására, ahol javasolták a mintavételt, Esetleg van olyan közületek, aki már átesett ezen?

Figyelt kérdés

#tarkóredő #Chorionbiopszia Bajcsy
2012. júl. 27. 11:43
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Persze olyanok válaszát is várom, akik nem a Bajcsyban voltak!
2012. júl. 27. 11:45
 2/29 anonim ***** válasza:

szia,

nekem 2,4-et mértek a 12. héten, de elküldtek az istenhegyi útra, ahol egy hét múlva már 3,8-at.

Javasolták a mintavételt, és megcsináltattam. Egyáltalán nem fájt, csak egy kicsit kellemetlen volt, és hamar meg is kaptuk az eredményt, ami jó lett hál istennek. már túl vagyok a 21-héten és minden rendben a kisfiammal. sose tudjuk meg mitől volt a magas tarkőredő, de nem akartam végigrettegni a terhességem, háthavalami baja lesz a kicsinek... szerintem csináltasd meg.

2012. júl. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
ja és csak hogy mennyit változik a atrkóredő, a szúrás napján, már ''csak" 2,9 volt.
2012. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Szerintem is csináltasd meg, mert jobb félni...Ilyenkor az a legjobb, ha pontosan tudják/tudjátok, beteg-e a baba vagy sem?
2012. júl. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Mindenképpen megcsináltatom, mi is így gondolkodunk! Ferenczi doktor, azt mondta, hogy a saját lányának is javasolná! szerintük 90% h minden rendben lesz..

Második válaszoló:neked hányadik héten csinálták meg?

2012. júl. 27. 11:53
 6/29 anonim ***** válasza:
szia, 13+4 voltam akkor. Az istenhegyi úton csinálták, nem volt olcsó, de 2 nap alatt volt eredmény.
2012. júl. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Szuper! sajna nálam augusztus 14-ig várni kell, mert nagyon hátul tapad a lepény...
2012. júl. 27. 12:30
 8/29 anonim ***** válasza:

tudom, hogy nehéz, de próbálj meg ne idegeskedni.

sok mindenkivel beszéltem én is, akinek hasonló eredményei voltak, de mégsem lett beteg a baba.

2012. júl. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Köszi! Próbálok pozitív maradni, muszáj!

pont tegnap mesélte a genetikus, h múlt hónapban volt egy kismama, akinek 1,8-as tarkóredővel down-os volt a babája..tehát sajnos sem az UH, sem a vérből végzett tesztek nem adnak biztonságot,csak a kromoszóma vizsgálat

2012. júl. 27. 12:48
 10/29 anonim ***** válasza:
:) na látod, csak pozítívan! és egy kis ráadás, ha akarod megmondják a baba nemét is 100%-ra ha kéred persze. Én kértem, ha már kiderült.. de csak beigazolta amit éreztem az elejétől, azt hogy fiú. :)
2012. júl. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!