Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr Bay Csaba (Pécs Klinika)...

Dr Bay Csaba (Pécs Klinika) milyen orvos?

Figyelt kérdés

Ha valakinek van tapasztalata légyszi írjon. Az előző doktort nagyon rosszúl választottam meg és most izgulok, hogy ő milyen lesz, mert eddig csak egyszer találkoztam vele személyesen.

A válaszokat előre is köszönöm!


2009. júl. 16. 17:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem irritál a vastag aranylánc a nyakában hivalkodóan,de ez a legnagyobb baja :) Jó fej,laza,de tudja a dolgát.
2009. júl. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
70%

Szia! Szerintem megbízható és alapos. Nekem bevált.

(És nem láttam vastag aranyláncot a nyakában, csak egy simát, amin egy karikagyűrű volt. Inkább ott legyen, mint a kezén... :D) De régen írtál, lehet, hogy már többet tudsz. :)

2009. okt. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak vele!

Kifejezetten bunkó, paraszt. Nagyon sok nőt, kismamát sértett, bántott meg már, mind a szakrendelésein, mind a medisonban!

Engem nagyon irritál, semmi pénzért nem mennék hozzá!

2010. júl. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
35%
Hű, utolsó, de kiakadtál rá. Csak nem arra tett megjegyzést, hogy túl sokat híztál terhesség alatt? Bocs a feltételezésért, csak ilyenkor láttam már a rendeléséről duzzogó kismamákat kijönni...
2010. júl. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Mostmár nem Pécsen, hanem Baján van, szerintem nagyon jó doki, alapos, sokan ajánlották, én csak jót hallottam róla, olyantól is, aki nem terhességgel járt hozzá, hanem akit más miatt műtött. A fiatalságomra való tekintettel mindenképp meg akarta menteni a méhemet egy a szülés utáni komplikáció után, meg is tette, pedig az összes többi doki gondolkodás nélkül kivette volna.


Én szültem nála, 30 kilót híztam a terhesség alatt, de egy rossz szót nem szólt (mondjuk én tisztában is voltam vele, hogy ez túl sok), csak rácsodálkozott, hogy hol van az a 30 kiló.

2011. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Terhességemet nála kezdtem, családtagok ajánlották. Mindig amit mondott, mindig megfogadtam, mindent úgy csináltam, ahogy ő mondta. Még a legdrágább gyógyszereket is rendszeresen az ő utasítására szedtem.

Terhesség közepén bejelentette, hogy átmegy Bajára, így nem tudok majd nála szülni. Egy kollégáját ajánlotta. Felvettem vele a kapcsolatot. Majd végül kiderült vese problémáim vannak. Amit se a nőgyógyász, se a védőnő nem mondott el, pedig a leleteimbe állítólag benne volt. Tényleg nem tudtam róla, elfelejtettek tájékoztatni. Állítólag nem foglalkoztam vele. Pedig foglalkoztam volna vele, ha tudtam volna róla. Iszonyatra nagy fájdalmaim voltak. Nem szeretett és ezért adott át a kollégájának. Kollégája sokkal másabb, egyrészt nem dumálja ki a bajaimat 3. félnek.

2012. febr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Most akkor azért adott át, mert nem szeretett vagy mert más városba ment át?
2012. máj. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Végül tényleg átment Bajára, de egy pécsi magánklinikán tovább rendel. Itt rendel a nőgyógyászom. Ha attól félt, hogy nem tudom ezt a díjat megfizetni, nagyot tévedett...
2012. jún. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Te jĂł ĂŠg, de rossz indulatĂş vagy, rĂĄadĂĄsul tudatlanul. Csak uh-rendelĂŠse volt a pĂŠcsi magĂĄnklinikĂĄn, soha nem is "magĂĄnrendelt" ott...
2012. jún. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Bocs, olvasható ékezetekkel:

Te jó ég, de rosszindulatú vagy, ráadásul tudatlanul. Csak uh-rendelése volt a pécsi magánklinikán, soha nem is "magánrendelt" ott...

2012. jún. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!