Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr Bay Csaba (Pécs Klinika)...

Dr Bay Csaba (Pécs Klinika) milyen orvos?

Figyelt kérdés

Ha valakinek van tapasztalata légyszi írjon. Az előző doktort nagyon rosszúl választottam meg és most izgulok, hogy ő milyen lesz, mert eddig csak egyszer találkoztam vele személyesen.

A válaszokat előre is köszönöm!


2009. júl. 16. 17:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Akkor rossz volt az infó, hogy a Da Vinci magánklinikán van. Továbbra se vagyok jó véleménnyel róla. Akkor is kidumálta a problémáimat egy családtagnak, akinek semmi köze hozzá. Sose értettem meg, hogy miért mert ilyet tenni. Másrészt valótlan állítani rólam, hogy már kezdetek óta baj volt a vesémmel csak én nem kezeltettem. A leleteimet átnézettem és senki sehol semmilyen eltérést/utalást nem talált, hogy ott probléma lenne. Ha Ő tudta, akkor miért nem szólt, hogy nézessem meg? Szerintem simán figyelmeztetnie kellett volna... és nem másnak kibeszélnie.

Találkoztam olyannal is, aki az első gyerekét nála szülte, de a másodikat már nem. Örül, hogy a sors így hozta...

Másrészt, ha tudta, hogy el fog menni másik városba, akkor miért nem szólt a legelején, hogy nem fogok tudni nála megszülni? Szerintem így lett volna korrekt...

2012. jún. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár amúgy Bajáról is elment, most, ha jól tudom, Bácsalmáson van.
2012. jún. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

11-es azért te sem lehetsz az az egyszerű beteg...

Ha egy orvos bead egy pályázatot más munkahelyre, nyilván nem fogja azonnal lemondani a betegeit...Ha nem jön össze neki az új munka, akkor kezdje újra a pacientúra kiépítését? ...

2012. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Azért jó lenne tudni, hogy egy orvos, kiépített praxissal ugyan miért vándorol egyik városból a másikba?Ugyanis én is hozzá kerültem most, igen komoly problémával. De, így hol legyen a bizalom?Egyik nap még Pécsen, utána Baján, majd Bácsalmáson rendel?Ja és ne tegyük már hozzá, hogy pályázatot adott be. Ide, Bácsalmásra?Mezei orvosnak, Pécsről?Ugyan már!
2013. jún. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Dr.Bay Csaba egy nagyon korrekt, toleráns,empatikus,megbízható, szakmailag nagyon felkészült orvos.Mint embert,mint orvost csak dicsérni tudom!Tavaly nagy műtétem volt és maximálisan mellettem volt végig.A bajai orvosok közül egyedül benne bízok meg, senki másban,pedig már nem vagyok mai csirke és ismerem a többi orvost is a környéken.Az,hogy miért jött el onnan, ahonnan eljött és miért dolgozik Bácsalmáson, szerintem senkinek semmi köze hozzá.eEz az ő magánélete. Viszont, az itt és a környéken élőknek ő egy áldás!Tiszta szívből ajánlom mindenkinek, aki emberséges orvost keres !
2015. jan. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
A térség leg bunkóbb nőgyógyásza. Semmilyen körülmények között nem ajánlom. Kivéve ha valaki mazochista, ebben az esetben a legjobb választás.
2020. okt. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Miért? Mert nem olyan nyálas,sima modorú,boríték után nyúlkáló mint a többi itteni vén róka? Megéltem pár nyarat már,de Bay Csaba az,akihez szívesen járok. Mert ember. Ha rossz kedve van,akkor rossz kedve van. Ha jó napja,akkor vidám. Pont olyan mint egy ember. Szakmailag semmi kifogás ellene. ...és végre egy olyan orvos,akivel még lehet mindent beszélni.
2020. okt. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Bacsalmasi szakrendelesere senki se menjen, az asszisztens nője egy hatalmas bunkó! Fogalmam sincs hogy dolgozhatnak egészségügyben ilyen lekezelo, durva, otromba emberek! Az orvossal bajom nincs! De aki ilyen asszisztensnőt megtur, tart maga mellett az a dokirol is elarul valamit!
2021. ápr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Sziasztok .. szerintem jó doki és az asszisztens csajszi(Erika) is nagyon normális..
2021. jún. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Baján jártam nála évekkel ezelőtt, első nőgyógyászati élményem volt, és olyan traumát okozott amit évek alatt nagyon nehezen tudtam feldolgozni. Nem ajánlom, főleg nem első élménynek.
jan. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!