Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes kismama vagyok....

13 hetes kismama vagyok. Sosem voltam valami jó alvó, de mostanában éjjel, hajnalban többször felébredek. Legtöbbször hajnali 2-4 óra között. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Nem is nagyon tudok utána visszaaludni. Mennyire van (lesz) hatással a babára az én rossz alvásom?
2011. máj. 16. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ah már ilyen korán?

nekem a második trimeszter végén jött a rossz alvás. utáltam, éjelente semmi nincs a tv-ben nem tudtam aludni, ültem a gépelött és játszottam hogy elálmosodjak.

na aztá n megszültem, és már a korházban másnap (elsö nap nem kértem a gyerekemet) jött a sokk hogy többet nem alszok éjszakánként, pedig akkor már tudtam volna.

szóval nem baj ha hozzá szoksz hogy nem tudsz aludni.

2011. máj. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem is ilyen idősen "gyötört" ez.És még van amikor most is.Hát igazából nem tudsz neki mit csinálni.Esetleg valamivel lefoglalod magad...tv,net,olvasás,stb. De sztem ez nem árt a babának és h miért van azt sem tudom én csak simán bele törődtem :-) 21 hetes kismama
2011. máj. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!