Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39+2hetes kismama vagyok. Ha...

39+2hetes kismama vagyok. Ha a 40. hétig, tehát a kiírt napig nem indul meg a szülés mi fog történni?

Figyelt kérdés
Hétfőn NST és az orvost is megkérdezem,de ez a kérdés valahogy most fogalmazódott meg. Eddig reménykedtem. Olyankor befektetnek, ultrahang vagy mi alapján döntik el a továbbiakat?
2012. júl. 27. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha minden rendben van veletek,akkor az ég adta világon semmi.Naponta lesz NST és kb. ennyi.Ja,meg 2 naponta nézik majd a FLOW-t és ha tágultál valamenynit,akkor nézima magzatvizet is.

Én 1 hetet húztam rá a kiírtra és ugyan úgy történt,mintha időben szültem volna.

2012. júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi,majd ha egy-két héttel hordod túl,akkor lesz szó szülés indításról.40+6-ra szültem/nem indítással/,addig egy fél szót sem ejtettek arról,hogy megindítják a szülésem.Naponta CTG,nézik a flowmetriát,aztán 1-2 hét túlhordás után megindítják.De,ha ne adj'Isten bármi baj van,egyből indítanak.Az nem lehet,hogy el van számolva?Mert az marha könnyen megeshet.
2012. júl. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kórház és orvosfüggő lehet.

Ahol én szültem, ott a protokoll szerint betöltött 41-en befekvés és 41+3-on indítás.

De! Nálam volt egy kis galiba a terminussal, így mivel minden rendben volt (NST, flow, amnioskopiát nem csináltak nekem), vártak. Meg ünnep is volt, dokim is távol. 41+6-ra spontán megszültem.

2012. júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tervezett baba,peteéréskor fogant október közepén. Elméletileg jól van számolva. Legutóbbi nst amikor volt, egy 39hetest megkérdezet a doki hogy mikor akar szülni. Mire ő:most! És már vitte is föl.. Azért kérdeztem. Az én dokim meg csak visszarendelt hétfőre. Méhszájat már 8hete nem néztek..Azért remélem minden oké lesz. Leánykám 37hetesen belekakilt a vízbe,ezért félek:(
2012. júl. 27. 22:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 39+2 hetes vagyok, én is aggódom már, hogy mi lesz, mikor születik meg a babám. De szerintem ez kórházfüggő, hogy mikor indítanak, például, ahol én szülök, kiderítettem, hogy 40+5 napra indítanak. Amúgy érdekes, amit írtál, mert én meg november 11 körül fogantam, ez biztos, mert tudom, hogy akkor pont peteérésem volt és együtt is voltam a párommal.
2012. júl. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még egy éjszaka telt el,és még mindíg egyben vagyunk. Sajnos az elmúlt másfél két hét alat 4,5kg fogytam és félek nem kap elég tápanyagot.. Pedig vitamint szedek meg gyümi zöldség..Ezért is kibújhatna már..
2012. júl. 28. 07:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Szorítok neked, hogy minden rendben menjen. Írjál majd hogy mi történt veled.

8h kismama.

2012. júl. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A mai Nst is negatív. Szerdán újra. Aztán minden nap..nem hiszem el:(
2012. júl. 30. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!