Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyermekvállalás előtt állunk...

Gyermekvállalás előtt állunk a férjemmel. Két nőgyógyász között hezitálok: dr. Ivancsó Béla és dr. Rácz Krisztina közt. Ki melyikőjüket ajánlaná tapasztalatok alapján? Mindkettejükről pozitív véleményeket hallottam ez idáig, ezért is nehéz a döntés.

Figyelt kérdés
A női nőgyógyász felé talán a szívem húz, a férfi nőgyógyász felé pedig az eszem, ha lehet ilyet mondani.
2012. júl. 28. 00:38
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Rácz Krisztináról az hírlik, hogy csak a magánrendelőjében elbűvölő. Kismamáit sorra "cserben" hagyja a szülőszobán. Nem elérhető, vagy átpasszolja másnak. Valahol érthető.. Ő is édesanya.
2013. jan. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Az eszedre hallgass kedves kérdező ! ! !
2013. febr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Ivancso, nem kérdés. Precíz, figyelmes, jó szakember, kedves. Jó szülésélménnyel jöttünk haza és az csak neki köszönhető.
2013. ápr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Rácz doktornőnél szerettem volna szülni, de sajnos nem jött be. Így az ügyeletes orvosnál szültem - Takács Zoltán. Egész vajúdás során abban bíztam, hogy bejön.. a bizonytalanság volt a legrosszabb.Takács doktorral nincs bajom, de Vele nem vagyok olyan közeli ill. tegező viszonyba. Ha lesz következő terhességem nem lesz fogadott orvosom!
2013. jún. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Off: mi az hogy nem ment be ha fogadott volt? más is írta h cserben hagyja a kismamáit, ezt így megteheti és nincsenek következményei?
2013. jún. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Kedves kerdező! Végül ki lett a nyerő? Kit vàlasztottàl?
2013. aug. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Ivancso a legrosszabb nőgyógyász, akinél valaha voltam. Bunkó, megkérdőjelezi amit mondok, nem érdekli a probléma. Senki ne menjen hozzá, egy beképzelt majom.
2013. aug. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Nem bunkó, se nem majom! Rendes, becsületes, lelkiismetetes, nem pénzehes orvos. Vetélésem után Ő végezte a műtétem. A férjem hálapénzt akart neki adni, de mem fogadta el azzal a címszóval, hogy szükseges " rossz" , nem szivesen csinálta, örült volna,ha megmarad a pici... konllra, vizsgálatokra is hozzá
2013. aug. 21. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
járok. Nála szeretnék majd szülni. Nem hiszek neked és nem szeretnék veled neszélgetmi, úgyhogy légy szíves ne kommentáld a bejegyzésem. Szerintem alpári a hozzá szóllásod.
2013. aug. 21. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni utolsó!
2013. aug. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!