Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyermekvállalás előtt állunk...

Gyermekvállalás előtt állunk a férjemmel. Két nőgyógyász között hezitálok: dr. Ivancsó Béla és dr. Rácz Krisztina közt. Ki melyikőjüket ajánlaná tapasztalatok alapján? Mindkettejükről pozitív véleményeket hallottam ez idáig, ezért is nehéz a döntés.

Figyelt kérdés
A női nőgyógyász felé talán a szívem húz, a férfi nőgyógyász felé pedig az eszem, ha lehet ilyet mondani.
2012. júl. 28. 00:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Ivancsó Béla és Lukács Róbert a nyerő!
2013. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Ivancsonál szültem!

Maximálisan elégedettek vagyunk Vele. Nem olyan mint a többi orvos..

2013. okt. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Off: Utolsó, kifejtenéd miért? Köszi!
2013. okt. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Emberközeli, jó humorú, barátságos, humánus, empatikus... éjjel kezdődtek a fájásaim, miután rendszeressé váltak felhívtuk. Mondta, hogy bent találkozunk. (más csak akkor jön be, ha már 6-8cm a méhszáj) Miután megvizsgált mondta, hogy még nagyon az elején vagyunk.. felkerültem a szülőszobára, de 2 óra elteltével sem változott a méhszájam, így osztályra kerültem. Majd másnap reggelre folyt el a vizem, ill. szültem meg. Végig kedves, segítőkész, de ugyanakkor határozott is volt...könyörögtem, h operáljon meg- alacsony a fájdalom küszöböm, de ő biztatatott, h igenis meg tudjuk csinálni, és hamar túl leszek rajta. Így lett... a varrást nem éreztem, és varratszedésem se volt. Egészségesen, elégedetten távoztunk a szülést követő 4. napon. Igaz ez nem kizárólag az Ő érdeme volt. Nagyon kedves volt még dr.Karászi Gyula a reggeli viziteken, és Sáfár Kata szülésznőmnek örök hála!
2013. okt. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Gizdacsaj válasza:
Nekem Dr. Rácz Krisztával van tapasztalatom. Több dolog nem tetszett vele kapcsolatban: a mangán rendelésén használt vizsgálati eszközök elég régiek vagy hiányosak (pl. nincs hüvelyi UH), a bútorok is elég régiek; nincs konkrét díjszabás, tőlem mindig más tarifát kért ugyanazért a vizsgálatért. Az első terhességem problémás volt, miután kiderült probléma van, már nem is volt olyan kedves. Hüvelyi UH hiányában én úgy érzetem, azt is megkérdőjelezi, hogy terhes vagyok-e. A kórházba 2 hétre rá akart időpontot adni, miután a magánrendelésen nem tudta a terhességem diagnosztizálni. Aztán megbeszéltük vele ezt ugye nem gondolja komolyan??? Szerintem nő létére abszolut nincs semmi képessége, hogy a másik helyzetét átérezze. Végül 3 nappal rá kaptunk időpontot a kórházba. Ebben a 3 napban hozzáteszem jártunk másik két férfi nőgyógyásznál, akiket előtte nem is ismertünk és a magánrendelésükön soron kívül fogadtak, mert teljesen kétségbe estünk, hogy most mi is van ilyenkor. És milyen jól tettük! A terhességem az valódi volt, de mindkét doki jelezte, lehetséges hogy üres a petezsákom és nem lakik benne senki. Mindiketten azt javasolták várjunk még mivel fiatal a terhesség és nézzünk rá 1 hét múlva ismét. Ha addig nincs változás, vsz. üres petezsákról van szó. Krisztinához is bementünk a kórházba a sima sztk-s szakrendelésre, ahol ő ott sem volt. Egy vadidegen asszisztens vizsgált meg, nem is doki, hm ez elég érdekes volt. Mind a soron darab-darab mentünk be a vizsgálatra, nagyon bunkó stílust képviseltek a kórházban ezen a sima rendelésen. Ezért fizethetjük a TB-t. Na mindegy, ez más téma. Miután megvizsgált, felállította az asszisztens a diagnózist, amit egy doki aláírt. Krisztina sehol. A diagnózis az volt üres petezsák, azonnali műtéti beavatkozás szükséges (ekkor voltam 8 hetes terhes, menstruáció első napjától számítva). Két asszisztens is megfenyegetett, hogy csak saját felelősségre hagyhatom el a kórházat. Próbálkoztak mindennel, de én a két másik nőgyógyászban jobban megbíztam és sarkon fordulva a férjemmel kisétáltunk a kórházból. Engem nem fognak megműteni, még nem is biztos 100%-ra, hogy üres a petezsák. Persze a doktornő még mindig nem volt a habokban sem. 1 hét múlva sajnos valóban egybehangzóan bebizonyosodott, hogy a petezsákom üres volt. Mindkét doki egybehangzóan, egymástól függetlenül, azt mondták arra a kérdésemre, hogy ilyenkor mi a teendő: műtét? Eszembe se jusson, ha szeretnék gyereket még valaha is, mivel olyan kicsi a petezsák 99%-ban el fogok majd spontán vetélni. És így is lett. Köszönet érte mindkét dokinak! A műtét azért lett volna hátrányos, mert mechanikai behatás is érte volna a méhfalat (köznyelven: kaparás) és a későbbi terhesség során vagy megtapadási vagy egyéb más problémákat okozhatott volna. Érdekes ez két idősebb férfi nőgyógyásznak eszébe jut és közlik a pácienssel a lehetőségeket, a női nőgyógyásznak pedig meg sem fordult a fejében. Pedig nő. Én nem ajánlom, de mindenkinek szíve joga kit választ.
2014. ápr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Habár régi kérdés, de az előző válaszadóhoz szeretnék szólni elsősorban:

Nekem abszolút ellentétes véleményem van. Kedves, közvetlen, s nekem egy nem annyira súlyos panaszra is adott időpontot a szakrendelésre, 3 nap múlva, mert megijedtem és magánban sokat kellett volna várni.Pedig nem vagyok kismama. Van egy ismerősöm, aki igencsak komplikált terhességgel szült nála, ő sem panaszkodott, nem zavarta el egyből. Szakrendelésen ő vizsgált, nem az asszisztense. Ha jól veszem ki a szavaidból, a műtétet nem is Kriszta javasolta,mert ő ott sem volt, hanem egy másik doki vagy az asszisztens??Miért nem volt ott, nem értem,lehet valamelyik páciense épp szült és elhívták. Van konkrét díjszabása, legalábbis tőlem mindig ugyanannyit kér. Velem mindig tök normális. Sajnálom, hogy neked rossz tapasztalataid voltak vele, pedig az esetek 99%-ában egyáltalán nem ilyen. Nagyon sokan járnak hozzá, és nagyon sok jót hallottam róla. De nem lehet mindenki mindenkinek megfelelő. Kívánom, hogy találd meg a neked legalkalmasabbat! :)

2015. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

Kicsit régi kérdés, de én is az előttem szólóhoz szeretnék csatlakozni. Egy ideje sikertelenül próbálkozunk baba szempontjából, én a doktornőt választottam.

Semmi, de semmi negatívumot nem tudok mondani róla. Kedves, emberi, mindig felveszi a telefont, ha sürgős a dolog, azonnal ad időpontot. Ismerősünk kétszer szült nála, nagyon meg voltak vele elégedve, mint ahogyan én is.

Ivancsó doktor urat ugyan nem ismerem, de róla eddig csak rosszat hallottam. Kolléganőmet félre is kezelte.

2016. jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Hm
2016. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Én gizdacsajjal sajnos egyetertek...

Tudom ez egy regi bejegyzes, de teljesen igaza van.

Dr rasz krisztina velem is bunko volt miutan kiderult, hogy van valami elvaltozas

2016. nov. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!