Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alhasi fájdalom terhesség...

Alhasi fájdalom terhesség vége felé normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


38 hetes terhes vagyok, és az alhasam egyre jobban kezd fájdogálni, eleinte csak a jobb oldalamon, mostmár az egész alhasam olyan mintha le akarna szakadni. Néha párosul hozzá derékfájdalom is. Normális tünetek?

Első babám lesz és egyre jobban aggódok, hogy nem fogom tudni mikor induljak a kórházba. :(


2012. júl. 28. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem is szokott ilyen lenni, bár én még csak ma kezdtem a 32. hetet. Nekem szednem kell magnéziumot és seduxent is, mert sokat görcsölök és keményedek, amik miatt már nyílik a méhszájam.


Az igazi fájás meleg fürdőtől sem múlik el. Próbáld ki a meleg füdőt, ha elmúlik, akkor ezek csak jóslók, ha nem akkor már lehet a szülés indult meg. Illetve az igazi fájások rendszereződnek és egyre sűrűbben jelentkeznek és kb 60 másodpercig tartanak. A jóslóknál viszont nincs rendszeresség, aktivitásra elmúlik vagy gyengül és nem tart sokáig.

2012. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt...helyezkedik a kicsikéd...:-))) Izgi.

ha igazán fáj majd, akkor felismered!!!

2012. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem mindig éjszaka kezd el fájni, de csak a felkelek vagy sétálok, ha ülök vagy fekszem akkor nem érzem, hogy fájna.
2012. júl. 28. 22:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugi ez már normális,tágulnak, alakulnak a csontok. Nekem ma áramütés szerű hasogatások is voltak a hasam alján, a combom tövében! Na ez már kegyetlen volt! Azt meg tudni fogod,hogy mikor indul be a szülés, anno és is rögtön tudtam, semmivel nem lehet összetéveszteni azokat a fájásokat, nem olyanok,mint ezek. Tarts ki,már mindjárt itt a vég!!! Üdv, két gyerekes+38hkm.
2012. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de már annyira szenvedek. :( Aludni se tudok normálisan, ülni se, már semmi nem jó. :(
2012. júl. 28. 22:10
 6/6 anonim ***** válasza:
persze, persze, fáj, meg sehogy nem jó, már nagyon nehéz a pocakod, nyomja alul szét a csontokat, én is mindig ha felkeltem már a végén, akkor alul tartanom kellett a hasam, mert olyan érzés volt, mintha le akarna szakadni...tarts ki, már csak pár nap, lehet ez már némi kis előjel is...
2012. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!