Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhesség, ciszta...

Szerintetek terhesség, ciszta vagy semmi?

Figyelt kérdés
Folyton fáj a derekam reggelente alig bírok kimászni az ágybol biztos a fáradság is mert szünet van és a két gyerkőc itthon van és egyedül elég nehéz! A másik hogy a mult hónapban megjött rendesen azelőtti hónapban csak pár napos barnázás volt és a két mensi között alig telt el 2.5hét. Tesztet is csináltam a 2 mensi között de negatív lett! Még annyi hogy a méhem szokott fájni ha sokáig guggolok vagy megnyomódik de van amikor csak álok és érzem hogy nincs rendben valami.Dokihoz kb.2-3 hét mulva tudok menni addig esetleg lenne valami ötletetek hogy mi lehet ez?

2012. jún. 23. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán felfáztál, vagy petefészek gyulladás, de lehet ciszta is.

Bármi lehet, de avval nem veszítesz ha csinálsz még egy tesztet.

2012. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja és még annyi hogy nőtt a hasam alul mintha pár hetes terhes lennék már volt aki kérdezte is hogy nem vagyok e terhes!
2012. jún. 23. 11:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baba lesz!!

Lehet valami hormon elégtelenkedik, vagy valami gyulladás van a petefészkednél.

A ciszta elvileg kifakad a menstruációval(én így tudom).

Mindenképpen menj az orvoshoz, mihelyst tudsz!

2012. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem orvoshoz mész? Itt senki nem tud neked diagnózist adni.... 2gyerekes anyaként tudhatnád ezt. Egyik barátnőm is hónapokig nem ment el dokihoz aztán most valószínű hogy gyereke sem lehet soha annyira tönkretette a szervezetét...
2012. jún. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs a monitoromon ultrahang, amivel fórumozók méhébe látok, meg szerintem a többieknek sem, de azért szorítok így ismeretlenül is, hogy ne valami betegség legyen!
2012. jún. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!