Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes kismamák mennyit...

24 hetes kismamák mennyit hiztatok eddig?

Figyelt kérdés
160cm vagyok 48kilóval kezdtem most járok +6 kilonal.sok? Ti mennyit hiztatok?

2012. júl. 28. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia


24 hetesen még -2 kilónál tartottam. A rosszullétek miatt fogytam 3 kilót. Alapból volt rajtam egy pár kiló túlsúly. Most vagyok a 33. hétben és 4 kilót híztam eddig.


A fiammal a 24. héten kb 2 kiló plusznál jártam és 9 kiló lett a vége. Vele az utolsó pár hétben nem híztam semmit. A legtöbbet a 24-31. hét között szedtem fel, akkor kb 5 kiló jött fel. A szülés után, amikor kiengedtek a kórházból bennünket (5 nappal a szülés utány), már a teherbeesési súlyommal mentem haza.

2012. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25 hetes vagyok, most +2 kg-nál járok. Viszont én 176 cm vagyok és 63,8 kilóval kezdtem. Az elején fogytam 2 kilót, de most a kezdeti súlyomhoz képest +2 kilóval mutat többet a mérleg. Szerintem a 6 kg sem sok.
2012. júl. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24 hetes vagyok es mar 11 kilonal jarok. A lanyommal is igy volt, az elejen hiztam tobbet. Amugy vekony voltam terhesseg elott.
2012. júl. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ÷10kg-nál járok, remélem már nem jön fel mégegyszer ennyi!
2012. júl. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

23 hetes múltam pénteken. 165 cm vagyok, 71.3 kg-val kezdtem, most vagyok 72.9, tehát végül is 73, de az elején lefogytam 68-ra. Szóval ha ezt vesszük, akkor híztam 5 kilót, ha meg a kezdeti súlyt, akkor nem egész kettőt. Remélem nem fog túl sok rámrakódni.

Szerintem nem sok, amennyit híztál, belefér, másrészről úgy is ott fogsz hagyni egy csomót belőle a szülőszobán (persze nem a gyerkőcre gondolok...:D)

2012. júl. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vekonyan kezdted, ugyhogy nem sokat hiztal. Aki meg 70-80 kilosan esett teherbe, nyilvan nem fog annyit hizni
2012. júl. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!