Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hétben járó kismamák!...

Utolsó hétben járó kismamák! Hogy vagytok? Mennyit híztatok összesen? Milyen az étvágyatok? Mennyire becsülték a babátok születési súlyát és mennyi volt az utolsó ultrahangon és az hányadik héten volt? 39+3hkm

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
65kg volt a kezdő súlyom és 35hetesen 77kg voltam.Most 39+3 hetesen 72,5-73kg.Ja 169cm vagyok. A pici 35+6 hetesen 3020g volt. Majd kiderül szülésnél mekkora. Én nem érzek semmit(de ezt tudod már szerintem):D te érzel valamit már? Nekem csak a séta közben fáj..
2012. júl. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már nagyon türelmetlen vagyok, pedig második baba. 9 kg-t híztam, így most 58 kg vagyok 39+3 -nál. Az étvágyam még elég jó, bár főleg a gyümölcsöt kívánom.

A baba súlyát a 37. héten 2800g-ra becsülték, ami pont annyi amivel a nagyfiam született 37. hétre.

2012. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Már egyre nehezebben viselem, főleg ebben a melegben, nehéz a pocakom. Még mindig nagyon jó az étvágyam, 52 kg-ról indultam és most vagyok 69 kg, 17 kg-ot híztam összesen, 166 cm vagyok. Időnként fáj a hasam, főleg akkor, ha sokat sétálok, vannak előjelek, de ezek még csak jóslók. 36 hetesen 2800 gramm volt a babám becsült súlya, születési súlyt nem becsültek. Könnyű szülés nektek.
2012. júl. 28. 19:46
 4/5 anonim ***** válasza:

A második vagyok 30-án megszületett a baba 3150 g-mal.

Remélem már a kérdező is babázik!

2012. aug. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához :)! Sajnos én még mindig nem babázok, úgy néz ki, hogy indítani kell, szerdán be kell feküdnöm a kórházba!
2012. aug. 5. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!