Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9. hétben vagyok, a jobb...

9. hétben vagyok, a jobb combomon, hátul elkezdtek kékülni az ereim, jobban látszanak mint eddig. A vádlimon nncs semmi, ez sem fáj, csak jobban látszik. Visszér lesz belőle? Mivel tudnám megelőzni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne,mert nekem is egyre jobban látszódnak:-(
2009. júl. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Én most 31-hetes vagyok és nekem is jobban látszottak de az előző kettőnél is így volt és amikor megszülettek szépen visszahúzódtak de nekem azt mondta a Dr, hogy a venorutont használhatom nyugodtan mert nem szívódik fel a véráramba annyi belőle ami árthat a babának. Sajna ez egyébként alkat függő mert ha van a családban hajlam főleg női ágról nincs kizárva ,hogy valamelyest romlik én sajna ilyen vagyok és most a 21.-héten meg is műtöttek mert trombózis veszély állt fenn. Hát nem volt egy élmény. De ne ez legyen számotokra a mérvadó Finoman óvatosan jegelgessétek viszont ha elkezd fájni azt jelezzétek a Dr nak felltétlenűl.

Jó egészséget

2009. júl. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bárcsak inkább a combom lenne eres,de nekem a mellem lett tele csupa nagy kidudorodó erekkel.Úgy néz ki, mint a térképeken a folyók.:(

El fog mulni, csak csúnyácska.

2009. júl. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!