Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudtok mesélni különleges...

Tudtok mesélni különleges eseteket? Ki mikor vette észre, hogy terhes?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Első babánál a szokásos, rosszullétek...de mondjuk annyira nem hittem, h nekünk elsőre összejön, h napokig gyomorrontásnak hittem, csak az volt az érdekes, h nekem olyan a gyomrom, mint a vas, szóval nem voltak sose emésztési gondjaim :)...szóval ha jobban belegondolok, igen, először gyomorrontásnak hittem. Már a kolléganőm (és bizalmasom) pedzegette, hogy vehetnék tesztet, mert ő ritkán hall 5 napos gyomorrontásról....:)

2. babánál meg teszt előtt már éreztem, hogy van. Még nem is émelyegtem semmi, hanem mentem a buszhoz és ilyen lebegő-furcsa érzésem volt, pedig a vérnyomásom mindig tökéletes. Szó szerint mintha kb. 1 méterre lépkedtem volna a föld felett. Mondtam magamban, na basszus sikerült:) ÉS hát sikerült is:)

2012. júl. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
nekem egy pénteki napon kellett volna megjönnie de nem foglalkoztam vele mert pont a barátokkal voltunk egy sátorozós hétvégén. mindenki szétcsapta magát, én is... egymás hegyén-hátán fetrengtünk a füvön meg a sátrakban, kicsi a rakást játszottunk :) amikor vasárnap hazamentünk akkor tudatosult bennem hogy nem jött meg és már akkor volt egy megérzésem hogy most sikerült de nem mertem beleélni magam, mert már volt máskor is hogy pár napot késett aztán mégis megjött. eltelt egy hét és pozitívat teszteltem. most itt vagyunk 20hetesen és minden oké. a barátok azóta is emlegetik a kicsi rakást :)
2012. júl. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Mi éppen egy megemlékezésre tartottunk pár jóbaráttal, busszal. Tél volt, igen hideg. Felfázásnak hittem. Reggel korán indultunk, nem ittam egy korty vizet sem, és állandóan pisilnem kellett. Persze ahol megálltunk, ott zárva volt a mosdó...:D Egyedül voltam nő, férjem megkértem , kísérjen már el vhová jó messzire a susnyásba pisilni. Megálltunk egy étteremnél, ahol belém hasított a gondolat, hogy kisbabám van. Nem gondoltam volna, hogy elsőre sikerül, nem is számítottam rá. Az út utáni hétvégén is tartott ez az állandó pisilhetnék. 3 napra rá halvány pozitívat teszteltem, azóta itt mocorog a pocimban :) 28 hkm
2012. júl. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%

Fantasztikus 2. !Tudod vannak történetek, amiket jobb, ha az ember nem ír le...szétcsaptátok magatokat.... kicsi a rakás....

Remélem csak egy vicces kamaszfiú vagy....

2012. júl. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
2.vagyok. nem vagyok kamaszfiú, 24 éves kismama vagyok és nem szégyellem mert így történt. fiatal vagyok és igen rendszeresen jártam a férjemmel és a barátaimmal bulizni, mint minden normális fiatal, amióta terhes vagyok természetesen nem iszom alkoholt és nem dorbézolok, de sűrűn megyek a barátaimmal szórakozni
2012. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Nálam kb. fél éve ez volt a szokásos menetrend: késik - teszt - másnap megjön...

Hát most is ezt gondoltam: megcsinálom a tesztet, aztán meg a vacsorát... Úgyis negatív lesz és másnap megjön...

Hát nem! Baba lett, vacsora meg nem! ;-)

28 hetes Kismama

2012. júl. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
En pcos vagyok/vtam,4 havonta jott meg.. Vmikor spontan peteeresem lehetett,majd ra x napra mindig fajt a picim es allandoan bufogtem. De rendszeresen. Mondom nemigaz,gyomorpanaszok... Ez ugy 2 hetig ment,amikor a parom gyanut fogott es aztmondta h hisztis vagyok,ez csak azert lehet mert terhes vagyok... Nem hittem el,mert 2 eve probalkoztunk es ez ido alatt vagy 50 negativ tesztem volt... Na vegulis belementem a tesztelesbe,ami pozit mutatott. Elso reakciokent foldhoz vagtam a tesztet mondvan, "hulye terhessegi tesztek". Az jart az eszembe hogy ez csak "beakar csapni". Na par nap mulva ujabb pozi es akkor mar sirtam oromomben :) a parommal egyutt.
2012. júl. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
késett, tünetem nem volt, nem is foglalkoztam vele, mivel úgysem rendszeres, gondoltam majd megjön amikor a legkevésbé kellene. 2 hetet vártam és semmi, akkor kezdett nyaggatni párom hogy teszteljek. akkor már délutániból is virított a 2 vonal :) azóta 16+5 hetes pocaklakó
2012. júl. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia. Nem tudom mennyire kulonleges az esetem vagy sem, de azert megoszotom veled.

Fog.gatlot mentem iratni mert elfogyott, elmentem es mondtam a dokinak hogy irja fel, de hozzatettem hogy nem tudom miert par napja nagyon fajnak a cicijeim. Erre o, na addig nem irom fel a gyogyszert amig nem megyek ki es hozok neki pisit, hogy megnezhesse terhes vagyok e. En meg jot nevettem rajta hogy ugyan mar, szedem a gyogyszert miert lennek terhes, semmi tunetem, semmi jele. Na de csak nem hagyta abba, igy kimentem vittem pisit, elkezdte a tesztet megcsinalni, kozben mondta uljek le, mire kerdeztem miert mi van. Erre o, tobb gyogyszert mar nem ir fel, 9 honapig :) terhes vagyok, es gratulalt :) Meg jo hogy mondta hogy uljek le :)

Azota mar megszuletett a kisfiam, most 4 honapos

2012. júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

3. hónapja próbálkoztunk, és mindent bele alapon figyeltem, hogy legalább 2 naponta együtt legyünk. Az egyik együttlét után, 4 nappal előbb, minthogy kellett volna megjött. Gondoltam, hogy már megint nem sikerült, 1 napig erősebb vérzés, majd gyenge, inkább barnás. Puff neki, annyira nem törődtem vele.

Aztán kb. 10 nap múlva 3 éves lányom reggeli öltöztetésnél megjegyezte, hogy anya pocakjában ott van a kistesó (az igazat megvallva nem beszéltem vele még konkrétan erről, hogy ha lesz, akkor ott lesz, szerintem valakitől hallotta a dolgot, vagy látott valakit, nem tudom). Szóval ez szöget ütött a fejembe, és du. csináltam tesztet. Időn túli, nagyon halvány pozitív...

Azóta 19. héten vagyok már...

2012. júl. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!