Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi folyadékot isztok naponta?

Mennyi folyadékot isztok naponta?

Figyelt kérdés

Én 8 hetes vagyok de nem bírok meg inni 2,5litert naponta az

baj.


2009. júl. 17. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
2,5 nem rossz,mással is jut be folyadék.Én mindig is sokat ittam,nem okozott problémát.Talán csapd be ugy magad,hogy például üvegből iszod az ásványvizet,ne méregsd,huzd meg amennyi jol esik,meglátod többet fogsz inni.
2009. júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 3 liter megvan. Ebben a melegben több is.

Ha 2 l -t megiszol az már elég jó. Ehhez jön még a gyümölcsök víztartalma. Ha szereted a dinnyét eheted dögivel, mert rengeteg benne a víz.

Amúgy meg ha úgy van próbálj meg minden órában egy pohár vizet meginni, így a folyadékelosztás is optimális lesz és nem is fog soknak tünni.

2009. júl. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ez tényleg jó ötlet!!!:)
2009. júl. 17. 13:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én keveset iszom, ha megvan a napi 1 liter, már örülök. Sajnos nem megy több.
2009. júl. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2-3 liter naponta na meg a sok gyumolcs.33 hetes km
2009. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3 liter ásványvíz naponta + 1 liter 100%os narancslé. Ez a folyadék, + a gyümölcsök, leves.

Én elkezdtem vizesedni pár hete. Azt vettem észre, hogy ha kb. fél óránként megiszok egy nagy pohár vizet, akkor lemegy a kezemről és a lábamról a víz. Azóta így iszok, nem is vizesedek. Mondjuk lehet, hogy nincs összefüggés a kettő között, csak 2-3 napig tartott a vizesedés, de mondom, azóta nincs bajom ezzel. Igaz, hogy sokat kell járni pisilni, de ennyit megér. Ja, és éjszaka is iszom, legalább 2-3szor.

2009. júl. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nehezen megy az ivás, még ebben a melegben is kényszeríteni kell magam, hogy igyak. Mostanában már az is gond, hogy egy korty után már úgy érzem, hogy kidurranok. Ezért elkezdtem felírni, mennyit iszom, és így tegnap végre először megvolt a 3 liter.
2009. júl. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!