Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, és...

5 hetes terhes vagyok, és állandóan melegem van 36,8 a testhőmérsékletem, mindig meleg a fejem és a füleim szinte forróak, én is legalább 3 liter folyadékot megiszok naponta, de főleg teát, vagy jobb a tiszta víz?

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 5 hetes vagyok. Engem hőhullámok gyötörnek, egyszer megfagyok, aztán meg folyik rólam a viz (pár percen belül!) A 36,8 nagyon jó, én 36.7 vagyok reggel, napközben meg 37,4 ig felmegy. A 3 liter nagyon jó, irigy vagyok, hogy ilyen sokat tudsz inni. Én a 2 litert is bírom. A sok teát nem ajánlják, inkább a víz (kalcium legyen benne és ha lehet magnézium is) vagy a víz mellett a tartósítószert nem tartalmazó és nem pasztőrözött gyümölcsleveket, aminek leglább 25 %-os gyümölcstartalma van.

Gratulálok!

K.

2009. jan. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi egy szó lemaradt? szóval a 2 litert alig bírom. :)
2009. jan. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm a válaszodat, nagyon megnyogodtam, én is gratulálok.
2009. jan. 10. 11:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is olyan 6 hetes lehetek most és nálam is hőhullám és a rögtön megfagyok érzés váltakozik. Többször kivánok én is folyadékot a szám széle mégis mintha mindig ki lenne száradva. De hát ez legyen a legnagyobb gondunk:-) Gratulálok és szép babavárást kivánok!
2009. jan. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!