Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt bizonyos...

Terhesség alatt bizonyos munkakörülmények miatt kérhetek szabadságot, ha alapból nem veszélyeztet maga a munka?

Figyelt kérdés
Irodai munkát végzek, fordító vagyok, tehát nem vegyszerekkel vagy veszélyes dolgokkal dolgozok, viszont az irodaház felújítása miatt napok óta és még hetekig festékszagban, szálló porban, oldószerek közt ülök napi nyolc órát. Erre hivatkozva kaphatok felmentést, mint a veszélyes helyen dolgozó kismamák? Nem szeretném, ha baja lenne a babámnak :(

2012. júl. 30. 13:20
 1/2 anonim válasza:

Szia!



A nőgyògyàszoddal kell megbeszélned ő ad egy igazolàst amivel a hàziorvosod tàppénzre tud venni Èn is ìgy voltam az első babàmnàl 20 hetes koromig dolgoztam utàna nem. Boldog babavàràst üdv 29 hetes kismama

2012. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a választ, de nem erre gondoltam...alap esetben nem lenne semmi baj, szeretnék addig dolgozni, amíg csak lehet, mert szeretem a munkám és abszolút bababarát a hely, csak ez a mostani helyzet aggaszt. 16 hetesek vagyunk :)

2012. júl. 30. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!