Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyógyszertől ez lehet? Vagy...

Gyógyszertől ez lehet? Vagy fertőzés?

Figyelt kérdés
Kedden kezdtem canesten kombit használnom, tegnap elött este kellett az utolsó gyógyszert fel rakni, tegnap ürült még a gyógyszer, ma reggel is mintha az lett volna, de szerintem kizárt, kb 1-2 centis fehéres, nagyon sűrű, de olyen mint ha rágót akarsz széttépni, csak nem nyúlott, vajon mi lehet az?Nagyon félek hogy nem is gomba hanem valamilyen fertőzés,vagy gyulladás,és nagyon félek hogy a babám nehogy fertőzést kapjon,orvoshoz csak hétfőn megyek,hétfőn is telefonon keresztül mondta hogy canestent vegyek,mert szabn volt. 35 hetes vagyok.
2009. júl. 17. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igy elég nehéz eldönteni,hogy mi lehetett,lehet a nyákdugó volt!Ne izgulj,ha nem görcsölsz és nincsen alhasi fájdalmad,akkor nincs nagy baj!Hétfőig csak kibirod valahogy!

Jó egészséget!

2009. júl. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönö a választ! Nem hiszem hogy nyákdugó,mert ilyen sűrú,matt valami volt,mintha elázott vastag kartont próbáltál volna szét húzni,már bocsi,de nem tudom máshoz hasonlitani,majd hétfő este megírom mit mondott a doki.
2009. júl. 17. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Köszi,ha megirod,mert kiváncsi lettem!4terhességem volt meg 3 késői vetélésem,de ilyet nem tapasztaltam!

Jó egészséget kivánok!

2009. júl. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, mert ha fehér színű a váladék az teljesen jó, főleg a terhesség harmadik harmadában, azt olvastam, hogy minél jobban közeledik a szülés annál nagyobb a hüvelyi váladékozás.Szóval nem hiszem, hogy baj lenne, ha csak nem színes.

2009. júl. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!