Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Friss pozitívat tesztelt...

Friss pozitívat tesztelt kismamák, Ti mit éreztek? Úgyértem milyen tüneteitek vannak, illetve voltak amiből már sejtettétek hogy baba lesz?

Figyelt kérdés

Én egyenlőre a mérhetetlen boldogságot érzem, és a mellfeszülést, illetve bő egy hete mindjárt megjön érzésem van. De már tudom hogy csak a baba miatt:)

És gratulálok mindenkinek!!!!:)



2012. júl. 30. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
neked is gratula én 10 hét 5 napos vagyok a héten megyek genetikai Uh re, fáradékony vagyok aluszékony de már nem hányok és bennem marad a vitamin is:D
2012. júl. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is gratulálok!!!

Én múlt hét kedden teszteltem először pozit, elötte már érezte vasárnap a beágyazódást (erős szúrások, nyilalások), akkor már szinte biztos voltam benne, hogy sikerült. A mellem is fájt és hétfőn erősen égett a gyomrom, na ez azóta sincs.

Azóta nagy a boldogság itthon, 1 éve vártunk erre az állapotra. :D Tünetem annyi van csak, hogy fáj a mellem és feszül a hasam. Pár napja már nem görcsöl annyira de az élesen belenyilalás még megvan. Pisilni sem járok többet mint elötte. Viszont a hormonok dolgoznak rendesen mert a pánikhelyzet már előjött (rossz anya leszek stb...). A szagokat jobban megérzem de nem vagyok tőlük rosszul.

Neked milyen tüneteid vannak? Első baba? Mikor mész orvoshoz? Mióta próbálkoztatok?


Sz.

2012. júl. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Gratulálok mindenkinek. Igaz, nekem már nem friss a pozitív teszt élmény de elég élénken él bennem. Nekem a pocim máshogy görcsölt mensi elött, egy csepp jött is, gyanús volt de gondoltam biztos más miatt (elötte is sokszor vártam hogy ne jöjjön meg és volt hogy még elöbb is jött 1héttel). Kicsit feszült a mellem is, az sem volt túl meggyőző, de mikor bementem a boltba és az újcipőszagtól hányingerem lett, pedig azt imádom, az már több mint gyanús volt. Még a teszt után sem mertem elhinni, 1héttel később a doki is megerősített, de vagy 1milliószor ránéztem az ultrahang képre annyira hihetetlen volt. Azóta persze olyan edzéseket tart odabent hogy kétségtelen a létezése :-) 32hkm
2012. júl. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sziasztok! én holnap után leszek 6 hetes és köv. hétfőn megyek először dokihoz! még kétségek közt vergődök, tartok a problémáktól, de nagyon boldog vagyok, főleg, hogy ma megfájdult a mellbimbóm! :) de egy izmos hányingertől már szörnyen boldog lennék!!! XD
2012. júl. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!