Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6,5 hetes terhes vagyok....

6,5 hetes terhes vagyok. Alhasamból a derekamba eléggé kisugárzik a fájdalom. Rendesen fáj. Ez normális? Esetleg vmi gyógyszert be lehet venni?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 30. 19:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

a cicim nekem is leszakad..néha émelygek..

a hangulatom hullámzik..:)

és aug.7.-én megyek dokihoz..

Te?:)

Neked normálisan van étvágyad? híztál,fogytál?

2012. aug. 1. 12:39
 12/15 anonim ***** válasza:
se hízás se fogyás, bár hízni nem szeretnék, sajnos nagyon sokat híztam az elmúlt 3 évben (több, mint 20 kilót... :O) és ráadásul csak 160 cm vagyok, ehhez meg a 85 kg elég gáz, mit ne mondjak... :Sétvágyam ma például nincs hál istennek :) émelygek egy pár napja reggelente, de már 2. napja nem fáj ott lent, eléggé el vagyok keseredve. dokihoz meg 6-án megyek, egy nappal előtted :) jah, meg olyan fáradékony vagyok, hogy na! csinálok otthon ezt-azt, takarítok, mosogatok, főzök és máris elfáradok. elalszom délután, meg ilyenek :) eddig élvezem, csak ne paráznék így! :S
2012. aug. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

most én mondom h ne idegeskedj mert normális..nekem is fájt ott..és már jobban érzem magam..

én is fáradt vagyok..de én nem tudok aludni se éjjel se nappal..

igen akkor mindenképpen diétáznod kell sztem a terhességed alatt.egyébként én is azt teszem.én 175 cm 75 kg.

kíváncsi vagyok mit mond majd a dokid..Te hol szülsz majd?

2012. aug. 2. 14:28
 14/15 anonim ***** válasza:
miskolc környéki vagyok (pontosabban Szakáld), úgyhogy miskolcon a Semmelweisben fogok. és te hová való vagy?
2012. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Budapest Péterfy kórház!
2012. aug. 3. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!