Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy NST / CTG vizsgálat...

Igaz, hogy NST / CTG vizsgálatok alatt sokaknak beindul a szülés / ill. sokakat benntartanak a rejtett fájások kimutatása után, és e miatt már szülési csomaggal kell bemenni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 07:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem igaz. Már miért indulna be a szülés Nst vizsgálat miatt?!
2012. júl. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én ezt csak hallottam, hogy mivel ingerled magad, ( én még nem voltam! ) ezért beindulhat könnyebben.
2012. júl. 31. 07:44
 3/13 anonim ***** válasza:

Nemigaz, nem indúl be tőle a szülés, ez olyan mintha meghallgatnák a hasad, attól beindúl a szülés?

Az viszont igaz, ha nem jók az eredmények, bent tartanak.

2012. júl. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mivel ingerled magad???
2012. júl. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát akkor rosszul értesültem :) Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 31. 07:46
 6/13 anonim ***** válasza:
Dehogy is!!Ilyen nincs.Én benn feküdtem egy jó ideig mielőtt és miután megszültem és senkit nem tartottak benn az NST vizsgálat eredmény miatt.Hidd el,nem fogják ilyenek miatt feltölteni az osztályokat.
2012. júl. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hehe, akkor az én babám nemigazán akarta felingerelni magát, mert a 38. héttől hetente mentem, és még a 40+2 naposon is "szomorúan" konstatáltuk a hölggyel, h elég lapos a görbe....:)

A kérdés alapján az a válaszom, h nem, nem indít el semmit az nst/ctg!

2012. júl. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A sima NST-n nem ingerled magad, csak rád tesznek két érzékelőt a hasadra és nézik a baba szívhangját és a fájástevékenységet.
2012. júl. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem, amire a kérdező gondol az a terheléses CTG. És ott tényleg ingerled magad (vagyis egy percig maszírozod a mellbimbód és két percig nem) ez a stimuláció méhösszehúzódásokat vállt ki, ami tényleg beindíthatja a szülést. De ezt csak, már akkor csinálják, amikor túlhordod a babát. Ez kb 3 órán keresztül tart.

A normál CTG-nél csak simán a baba szívverését és a méhtevékenységet figyelik kb 30 percig két kis tappancs segítségével.


Nekem az első gyermekemnél volt ilyen 40+5 naposan, és tényleg szépen nyílt tőle a méhszájam és elkezdődtek a fájásaim is. Tehát nálam beindította a szülést.

2012. júl. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amit az utolsó írt, erről még nem is hallottam!
2012. júl. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!