Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus 22-re vagyok kiírva....

Augusztus 22-re vagyok kiírva. Ha császárral kell szülnöm a szemem miatt, akkor mikorra számítsak a műtétre? És mi van akkor, ha hamarabb beindul a szülés? Pl. Elfolyik a magzatvíz?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 11:23
1 2
 1/12 Anita8401 ***** válasza:

Akkot hamarabb császàroznak meg a kiírtnál :-) .

Ha meg kihúzod a kiírt időpontig akkor valószíneg azon a napon fognak megcsászározni :-) .



20 hetes kismama

2012. júl. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Anita8401 ***** válasza:
Bocsi telóról ìrok *valószínűleg :-)
2012. júl. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,akinek a szeme miatt császárral kell szülnie,kell egy szemorvosi igazolás.Legalábbis ismerősöm 1 hónapja szült,neki meg kellett csináltatni ezt az igazolást a 36.héten,és kapott időpontot császárra.

Persze ha előbb indul meg akkor előbb császároznak.

33hkm

2012. júl. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jövőhéten megyek a szemészemhez szemvizsgálatra. Akkor gondolom Ő majd ad igazolást,ha szükséges. Remélem nem kell és simán szülök.

Ha kapok igazolást,azt kinek kell odaadnom?Sztk-s tanácsadásra már nem kell mennem,csak védőnőhöz.

2012. júl. 26. 11:37
 5/12 Anita8401 ***** válasza:
Szerintem a vinned kell magaddal a kórházba de lehet,hogy nem jól tudom akkor bocsi :-)
2012. júl. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát hogy kinek kel odaadni azt nem tudom.Kérdezd meg a védőnőt.Én magánhoz járok,így nem tudom mi van az sztk-s rendeléssel,hogy működik ez ilyenkor.

De szerintem be kell menned a kórházba,ott biztos beszélned kell egy altató orvossal,mert arra is van vérvétel és mindenféle kivizsgálás,hogy milyen érzéstelenítőt kaphatsz.

És hát ugye időpontot is ott tudnak neked mondani a baba méretei és egészségi állapota alapján.

3-as,33hkm

2012. júl. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha van fogadott dokid és rugalmas,akkor megbeszélitek együtt a császár idejét,napját az ő beosztásától függően,kb 40.hétre,ha elfolyik a magzatvíz,aznap lesz a műtét.Papírt a dokidnak mutasd,hisz ő intézi ettől függően a császárt.Megkérdezhetem h mi a baja a szemednek?
2012. júl. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem 5 nap múlva lesz császárom, akkor leszek 39hét1napos. Azt mondta a doki, ha előbb megindul a szülés akkor 10perces fájásoknál kell elindulni a kórházba, ha elfolyik a magzatvíz akkor azonnal menni kell. felkerül az ember a szülőszobára, nst, infúzió és már viszik is császárra. nekem így mondta a dokikm.
2012. júl. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Rosszul látok és valaki azt mondja 5dioptriától valaki azt mondja 10től szükséges a császár.

Nincs fogadott dokim és elvileg már a körzeti tanácsadásra se kell mennem dokihoz,csak a védőnőhöz.Esetleg ha megyek NST-re vagy UH-ra,ott kérdezzek rá,hogy ha szükséges a császár,akkor mit kell tenni? Vagy hétfőn a védőnőnél?Kedden vagy szerdán megyek szemészetre.

1babám 37héten született,hüvelyi úton.Szeretnék most is így szülni.

2012. júl. 26. 12:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Milyen dioptriás a szemed?Nekem 5,5-es és simán szültem.
2012. júl. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!