Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi diabétesze anyucik,...

Terhességi diabétesze anyucik, akik már szültek, minden rendben volt? Nyugtassatok meg kérlek!

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, nem lesz semmi probléma. Nekem nagyon magas cukrom volt, inzulint is kaptam, semmi probléma nem volt. Manapság már jól kezelik. Régen volt veszélyes, amikor kezeletlenül hagyták.
2012. júl. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem volt és ahhoz képest, hogy első baba volt burokrepesztéstől számítva 5,5 óra alatt megvolt. Most töltöm be a 38. hetet, remélem ez is ilyen "könnyű" szülés lesz.
2012. júl. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia nem volt semmi gond, 4 òra alatt meglett a baba pedig 4 kilòs volt.Egyedul az zavart hogy a tùl sok magzatvìz miatt nekem fekudnom kellett, nem sètàlhattam.A babò aztàn kapott egy kis cukrot mert leesett neki a cukra, de nem volt vèszes.
2012. júl. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Igen rendben :)!2 óra alatt megszültem és hozzáteszem nem ettem az nap csak reggelit 7kor. Mert NSt.re mentem és ygí közben elmaradt a 10 óraim..mert nst. után mikor megvizsgált a dokim elfolyt a magzatvíz! Mentem fel szülni! 1kor lett meg a baba! Szóval nem voltam rosszul meg ilyesmi! És csak kb 3kor ettem elsőnek :)!Ja és zülés után vissza állt a cukim:)
2012. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Diéta mellett nektek pl. rendben volt minden otthoni mérés? Mert nekem a reggeli értékeim magasak és a nap többi részében tökéletes. Éhgyomri is tökéletes, csak az a fránya reggeli...Eddig még nem sikerült kitapasztalni, hogy mi az, amit ehetek, ami nem viszi föl. 3 hete diétázom, 2 hete mérem itthon, és kb. 4-szer volt magasabb a cércukim reggelente. (180g Ch diéta) Ezért félek...
2012. aug. 1. 09:47
 6/7 A kérdező kommentje:
De annak annyira örülök, hogy minden rendben ment a szülésnél, és egészséges kisbabák születtek.:)))
2012. aug. 1. 09:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! 4.es vok! Én sosem mértem itthon mert csak felidegesíti magát az ember főleg reggel! Az elején én is 1-2szer mértem kölcsön mérvővel magas volt aztán felejtős lett! Jobb ha nem méred majd mérik a cuki gondozóba.

A lényeg h midnig ugyan abban az időben reggelizz meg a többi kaja is ugyan abban az időben legyen. Reggel max 20ch! A lényeg h csak teljeskiörlésű kenyér..graham vagy korpás ilyesmi.VAgy 1 db korpás kifli amiben pont 20 ch van.És az mellé vaj felvágott vagy tojás amikben nincs ch! Akkor elvileg nem fog felmenni a cukid és jól beáll majd!!:)

2012. aug. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!