Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdődik a tejtermelés...

Mikor kezdődik a tejtermelés a terhesség alatt? Mikor kezd el folydogálni a tej?

Figyelt kérdés
13 hetes terhes vagyok és valami folyik a cicimből, de nem olyan tiszta tej,nem is tudom mi az!lehet a tejem?
2008. máj. 7. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az első terhességemnél egyáltalán nem fojt a tej, most 21 hetes vagyok, és most még nem vettem észre. Szerintem nem előirás,hogy legyen előtej szerű.

2008. máj. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Már folyhat!

Nekem is elég korán kezdődött, sárgás kolosztrum (előtej), utána pedig vízszerű tejcsi szokott megjelenni. Általában hetente több alkalommal erre ébredek, hogy ott a folt a pizsimen, és ha ilyenkor megnyomom a cicimet, mintha fejném, akkor szokott megjelenni az aranysárga kolosztrum.

33 hetes mami

2008. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még korai, konzuljtálj a dokival, bár ki tudja a mai világban.

Én 36 hetes vagyok, de még egy csepp tejem sem volt...

2008. máj. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőnél kb 16hetesen kezdett el folydogálni.Az még egész sötét sárga.De akkor szólt a védőnő,hogy ne nyúljak hozzá,ne babráljam,és el fog múlni.Ugy lett.Most 33 hetes vagyok,de még nem volt előtej sem...Szóval hogy mikor kezdődik ezt terhessége válogatja.
2008. máj. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én már hallottam 2 olyan esetről, amikor olyan korán lett a kismamának az előteje. Nekem a szülésig semmi nem folyt. Utána pedig annál inkább :-)
2008. máj. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a héten vagyok 20 hetes, előtte is jött pár csepp, de mostanában ha kicsit megnyomódik a cicim rögtön folyik.
2014. máj. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!