Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 tesztem is pozitív és...

2 tesztem is pozitív és holnap kéne Nem megjönnie. Ma viszont nagyon halvány barna maszatot találtam a bugyimban. Orvoshoz csak holnap után kell mennem. Baj van? Menjek előbb?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

A barnázás normális dolog. Már amennyire én tudom.

Szerintem lehet gratulálni Neked! :)

Majd írj mi volt a dokinál! :)

2012. júl. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen jelent rosszat. Ilyen korai terhességnél valószínűleg a beágyazódást jelenti. Nyugalom, semmi baj nincs. Szerintem csak akkor menj azonnal, ha görcsöl vagy vált a színe pirosra.
2012. júl. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de most estére meg enyhült a mellfeszülésem is:-(Holnap reggel azonnal megyek orvoshoz mert nagyon aggódom:-(....
2012. júl. 31. 23:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy megnyugodj, mindenképp menj el. Ha nem mész csak aggódni fogsz. De nem hiszem, hogy baj lenne :) A lényeg, hogy ne gondolj rosszra :)
2012. aug. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szia! én is barnáztam pár napig, ne aggódj!!! és nem akarlak elkeseríteni, de ha elmész dokihoz, valószínűleg azt fogja mondani, hogy terhességet nem lát, de a méhnyálkahártya ennyire és ennyire van megvastagodva... és nagyon el fogsz keseredni! honap leszek 6 hetes és csak hétfőn megyek dokihoz. igaz, nagyon parázok, hogy van valami baj, nem fejlődik, esetleg nincs is már ott... :S így mindig megörülök valami új tünetnek, mint pl. a mellfájdalom, reggeli émelygés, szagundor, derékfájás! nem mondom, hogy ne menj, csak próbálj meg felkészülni, hogy semmit az ég világon nem fog még látni, főleg mert olyan 3 hetes és pár napos lehetsz. de sok sikert azért és fel a fejjel!!!
2012. aug. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na,minden rendben van? :)
2012. aug. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jól tettem,hogy bejöttem.Még aznap bent tartottak ìgy már az 5.napja fekszek kórházban.Először méhen kivüli gyanúja miatt vettek fel.Minden a barna maszat a hasgörcs és pozi tesztek miatt.Mára már szépen látszódik,hogy méhen belül fejlődik. A hcg is nagyon emelkedik így pár nap múlva hazaengednek. Én a saját példám után azt mondom jobb aggódni vagy túlaggódni mint várni és nem csinálni semmit....
2012. aug. 4. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!