Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez milyen terhelés...

Szerintetek ez milyen terheléses cukorvizsgálat eredmény?

Figyelt kérdés

Papíron van teljes vérkép, közötte glükóz: 3,8 (3,5-5,8)

60' 5,2 (3,5-10,5)

120' 5,2 (3,5-7,5)


Amikor az első vért levették, akkor ott egy vércukormérővel megmérték: 5,1 volt!!!!??????


Igazából azt nem értem, hogy hogy-hogy nem változik az érték!

Ez nem baj?


2012. aug. 1. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezek az adatok alapján az értékeid a normális ponthatárokon belül esnek. Szerintem minden rendben van.

Boldog babavárást :)

33hkm

2012. aug. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A zárójelben vannak a referenciaértékek feltüntve, azon a tartományon belül teljesen jó, tehát a tied is az. Pont az a lényege, hogy lebontsa a hasnyálmirigyed által termelt inzulin a cukrot. Az látszik, hogy a cukros lötty után picit megemelkedett, aztán szépen nekiállt lebontani.
2012. aug. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tökéletes! De jó neked... Nem irigykedem, ne érts félre, csak a magamé miatt vagyok szomorú. Boldog babavárást!
2012. aug. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt hittem cukros vagyok. 21. hétig híztam 9kg-ot, majdnem elájultam az első vérvétel előtt, annyira éhes voltam, jólesett a cukros lé......


Igazából az a fura, hogy a 2 órásinál nem csökken tovább az 5,2.


És az, hogy géppel 5,1-et mértek az első vérvétel előtt, aztán 3,8 lett a laboreredményen. Rossz lett volna a vércukormérő???? vagy hogy van ez?

2012. aug. 1. 11:35
 5/6 anonim ***** válasza:
A vénás vér mindig más eredményt mutat, mint az ujjbegyből vett. Ezért van a különbség. Ne aggódj, tökéletes eredmények.
2012. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. De a levett vérből vett egy kis mintát és tette a gépbe.
2012. aug. 1. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!