Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fájdalomcsilapitot lehet...

Fájdalomcsilapitot lehet bevenni 30 hetesen algopyrin?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 01:45
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Ezt írja a betegtájékoztató:

Terhesség során, elsősorban az első három hónapban és a terhesség utolsó 6 hetében, csak különösen indokolt esetben, fokozott orvosi ellenőrzés mellett alkalmazható. Szoptatás ideje alatt az alkalmazása nem javasolt, mivel kiválasztódik az anyatejbe.


[link]

2009. júl. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a dokim, hogy az utolsó időszakban is ezt vegyem be fájdalom esetén, persze csak alkalmanként, nem rendszeresen. Ne törődjek a betegtájékoztatóval, ritkán használva nem árt. Nem akarlak rábeszélni, de nekem ezt mondta.
2009. júl. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Keress vény nálkül kapható panadolt, ilyesmit, ezekre rá van irva, hogy melyik szedhető terhesség alatt is. Algopyrin hivatalosan nem szedhető, bár tényleg sokan adják, szoptatás alatt is.
2009. júl. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
A terhesség első és utolsó trimeszterében nem lehet bevenni algopirint. Én középidőben járok, sokszor fáj a fejem, főleg front, stb. Nem szedek ilyen bogyókat, inkább hideg vizes ruhát teszek a fejemre, lefekszem a besötétített szobában és próbálok kikapcsolódni. Sokat segít, ha az ember megpróbálja elterelni figyelmét a fájdalomról. Ne hagyd, hogy urrá legyen rajtad. Te erősebb vagy.
2009. júl. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 4 éve voltam terhes és nekem még a gyógyszerész is azt ajánlotta és még a dokim is. Próbáld meg a homeopátiát. A Belladonna jó fájdalomra, lázra.
2009. júl. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Szia.Ne szedjél algopyrint szerintem.Van egy gyógyszer a paramax,láz és fájdalomcsillapító is egyben.Terhesség és szoptatás alatt is lehet szedni és kb 5 perc múlva elmúlasztja nekem a fájdalmat.Legyen az a fejem a gyomrom vagy a torkom.Szerintem vegyél egy dobozzal a későbbiekben is jól jöhet.És ez nem homeopátiás,tejcukrot sem tartalmaz.
2009. júl. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!