Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? 28hetes terhes...

Mi lehet ez? 28hetes terhes vagyok, délután óta ha mozgok szúrást/nyilalást érzek a hüvelyemben.

Figyelt kérdés
és a baba mozgását is mintha a hüvelyemben is érezném.eléggé feszül a hasam, de ez nem méhkeményedés (szerintem), hanem ilyen majd kippukadok érzés.nincs baj ugye?a baba "nyomogat"?
2008. máj. 7. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem 28 hetesen állandóan nagy wc-nem kellett, és késöbb megszültem, 28 hetesen szerintem megkéne keresni a dokit ilyen jellegü panasszal, akár az ügyeletes orvost is telefonon.
2008. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szeritnem, ha más tüneted nincs, akkor normális a dolog. Nekem 32 hetesen kezdődtek ezek, a baba nyom lefele, a súlya húzza, ezért érzed egyre inkább lent. A szurkálás a hüvelyben, néha végbélben nekem is megvan, és az alhasam szétszakad, a szeméremdombomon lévő "izomok" meg fájnak, mintha izomlázam lenne. Szeritnem nincs baj, de ha aggódsz, nézesd meg magadat.

36 hetes kismama

2008. máj. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tágulsz és a baba is nyom. Teljesen természetes dolog, nem kell aggódnod! Én is így vagyok ezzel már kb. a 24. hét óta. De minden rendben nálam is, zárt a méhszájam, a doki is azt mondja, nincs miért aggódjak. Csak hát eléggé kellemetlen a dolog. Nem akarlak ijesztgetni, de lesz ez még rosszabb is. :-( Van, hogy alig tudok lépni, annyira fáj. De már nincs sok hátra, kitartás!:-)

31 hetes pocakos

2008. máj. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is van ilyen néha.a hasam mintha szétszakadna úgy feszül,de nem kemény és néha mintha egy kést szúrnának a hüvelyembe.Azt mondta a doki,hogy tágulok és a baba rugása is kisugározhat ilyen fájdalmasan.Engem vissza hívott kontrollra,de amúgy semmi gond nincsen.30hetes kismama.Nekem is kb 28-29hetesen kezdődött...
2008. máj. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm az utolsó 3 megnyugtató választ, ma már jobb bár még mindig érzem / kezdem megszokni?/

a méhszájam nem nyíllhat ki?mi van akkor, ha kinyílik és nem tudok róla?

boldog babavárást mindenkinek

2008. máj. 8. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!