Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen testhelyzetben éreztéte...

Milyen testhelyzetben éreztétek először a baba mozgását?

Figyelt kérdés
Hanyatt, oldalt, kezet pocira téve vagy csak natúr?
2012. aug. 1. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Fotelban űlve, laptop az ölemben :) Mindezt 18 hetesen. (első baba)



30hkm

2012. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is a fotelben ülve,vagy inkább félig fekve.Első baba és a 18. héten éreztem először.:)

24hkm

2012. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a kislányomat 14 hetesen éreztem először,épp ültem és számítógépeztem, ilyen kis rebbenéseket, többször is.


most kisfiam lesz őt 11 hetesen éreztem már épp feküdtem és jól érezhetően rúgott egyet,, nem is egyet :)


26 hetes kismama

2012. aug. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hanyatt fekve épp alváshoz készülődve a 20. héten.
2012. aug. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hanyatt fekve.
2012. aug. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Állva 16 hetesen, nem volt a hasamon a kezem.
2012. aug. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

15 hetesen, ebéd után, ülve, a szék háttámlájához dőlve, párommal éppen Róla beszélgettünk. Úgy megijedtem, hogy elfelejtettem a mondat közepén, hogy miről beszéltem. :D


23 hkm

2012. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az elsővel 17 hetesen, de akkor még nem tudtam, hogy az. Nagyon ciki volt, mert egy temetés kellős közepén olyan buborgást éreztem, de vagy 10 percig, kicsit csikis volt, mosolyogtam, a gyászolók meg már majd megöltek a tekinetükkel, hogy mit vigyorgok :) A másodikkal ha jól emlékszem már 15 hetesen hanyatt fekve érzetem, hogy mocorog.
2012. aug. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!