Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok ma reggel?

Hogy vagytok ma reggel?

Figyelt kérdés
Én tegnapra voltam kiirva,de semmi jele annak,hogy kibujna.Nagyon meleg van.Fáj a fejem,nyomott vagyok,a baba rugdalozik:)Kicsit ugy érzem magam minta ki másnapos
2009. júl. 18. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Egész jól, bár éjjel csak félig ülve tudtam aludni, mert sehogy nem volt jó.

Most nekem is nagyon melegem van.Sosem gondoltam, hogy terhesen ilyen nehéz lesz elviselni, mert amúgy imádom a meleget.

barátnőm 2 hete szült, 6 nappal tovább hordta a kiírtnál. Remélem Neked nem kell olyan sokat várni és gyönyörködhetsz hamar a picikédben. Kitartás!!!Könnyű szülést Neked.

2009. júl. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még csak a 18. héten járok de nekem is fáj a fejem,álmos vagyok,nyügös vagyok:).

2009. júl. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én héltfőn töltöm a 35.hetet,de már nagyon nehéz,nagyon meleg van,fájnak a lábaim,a baba nem sokat mozog,nyűgös vagyok....Elég nehéz már...Éjjel alig bírok elaludni,sehogy se jó,pedig a ventillátor is megy...tetőtéri lakás...:(

2009. júl. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az előbb voltam wc-n és valamilyen enyhén barnás,mocsing volt a papiron.Lehet a nyákdugó?Tegnap voltam magzatviz tisztaság vizsgálaton,eléggé rossz volt.Érzékeny volt a hasam utána.
2009. júl. 18. 13:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Hú, az már szerintem a nyákdugó lesz!

készülj mami! :D

2009. júl. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Későn aludtam el, ezért nehezen keltem, mentem dolgozóba, 14,30-kor haza, most picit álmos, de ennyi. amúgy tök jól... te?????
2009. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Én most már kicsit jobban vagyok a nyomottság szempontjából de a derekam elkezdett fájni és folyamatosan olyan nyulos dolog "ürül" belőlem.Remélem most már jelzi a picit.
2009. júl. 18. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!