Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29-30hetes kismamák hogy...

29-30hetes kismamák hogy vagytok ebbe a melegbe? Valami trükk ennek elviselésére? Én nagyon szenvedek reggel, este!

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

én is nagyon xarul viselem...folyik a viz mindenemről.kis törpe is kevesebbet mozog jóval...talán ha lehül az idő jobb lesz..na de hasunk meg csak nő tovább :D

30hkm

2011. júl. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is szenvedek. Azt hiszem ki kell bírni. Ventillátor, hideg limonádé, strand (amikor persze ráérsz menni) más trükk nem nagyon van.
2011. júl. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én este fürcsi után már alvós cuccot sem veszek magamra-ahogy a jó ég megteremtett... na,az éjszakák így elviselhetőek-meg persze az éjjel is nyitott ablakok... Nappal ki se megyünk a házból,csak ha muszáj. Redőgyök résnyire vannak felhúzva,minden nyílászáró nyitva. Sok hideg folyadékot iszok. A meleg ellen többet nem tudok tenni.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!

2011. júl. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24 hetes vagyok, de én is kivagyok ettől. Be van sötétítve és meztelenül vagyok itthon :) Ha már nagyon melegem van akkor letusolok, bevizezem a hajam. A ventillátor megy, de nem sokat ér :(
2011. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sokkal rosszabbul viselem a meleget mint nem várandósan. Sokat megy a klíma, így kicsit jobb. Minden ablak ajtó csukva van késő estig, mert ugye kintről csak a meleg jön be, redőnyök leengedve, így csak 25 fok van a lakásban. Éjjelre is csak akkor nyitjuk ki az ablakokat, ha kint hűvösebb van ,mint bent a lakásban. Hétvégére már kicsit kevesebbet ígérnek.
2011. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én nem merek strandra menni a fertőzések miatt meg félek h felmelegszik a pocakom! Nektek is fáj este a derekatok,hátatok? Hízni mennyit híztatok már? :D
2011. júl. 13. 16:29
 7/14 anonim ***** válasza:

Én 5 kg-nál tartok. Én is úgy mennék strandra, de inkább nem, jobb vigyázni.

24 heteske

2011. júl. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Eddig 9 kilót híztam- 3. baba.


Nekem a bokám szokott estére kicsit megdagadni újabban. A derekam nem fáj,de hamar kifáradok.


Üdv: 3. válaszadó

2011. júl. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én megyek strandra, az orvosom megkérdeztem, és azt mondta nyugodtan lehet, nincs összefüggés a strand és a ritka késői vetélések között. :)
2011. júl. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én inkább napközben vagyok megviselt ettől a melegtől:( 30+5 hetes vagyok és idáig 8kg plusznál tartok.

A meleg ellen én is sötétítek sok folyadékot iszok és sok hideg dinnyét eszek :D nekem nem mozog kevesebbet a kis pocaklakóm:)

2011. júl. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!