Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 35. hétben vagyok menstruáci...

BabaHanna kérdése:

A 35. hétben vagyok menstruációs görcshöz hasonló fájdalmam van,5-10 percig is elszokott tartani. Elég kellemetlen. :/ Ezek jósló fájások? Normálisak? Aki már szült hányadik hétre jött a baba? Köszii

Figyelt kérdés

2012. aug. 2. 00:08
 1/4 anonim válasza:
0%
Nem vártam még babát soha, de szerintem be kellene menned az ügyeletre.. Nehogy bajotok legyen... Ez a babának sem jó... Lehet kapsz infúzióban magnéziumot, ez csökkenti a görcsöket.. Én a helyedben már réges-régen kórházban lennék... Ne kockáztass..
2012. aug. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ezek csak jóslófájások, volt, hogy nekem 1 órán át tartott! Terhesség végéig valószínű, hogy időnként nálad is elő fog jönni.


40+1hkm

2012. aug. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia


Szerintem is jóslófájások. Nekem az elsőnél kb a 36. héttől kezdődött. Néha néha volt egy, 40+5 napra indították a szülést. :)


Most, a másodiknál már a 30. héttől vannak rendszeres, elég erős és hosszú ideig tartó jóslóim, amitől elkezdett már nyílni a méhszájam is. Amin a szeduxenen és magnéziumon kívül csak a pihenés segít.


A betöltött 36. hétig szedheted a megnéziumot és pihenj amennyit csak tudsz. Szólj az orvosodnak, hogy jelnetkeztek jóslófájások (amik a terhesség végefelé már természetesek). Az orvosod mindenféleképpen tudjon róla, mert ilyenkor már jobban kell figyelnie a méhszájat is.

2012. aug. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát pihenek ahogy tudok de nem valami kényelmes már ..sehogy se jóó..főleg nem este mikor aludnék :D a magnézium meg nekem valahogy nem enyhiti :/ remélem lassan kibújik:)
2012. aug. 2. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!