Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok, az NST-n...

37 hetes vagyok, az NST-n eleg alacsony volt a baba szivfrekvenciaja (100 korul), de reaktivnak szamitott a vizsalat. Hasonlo tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 29. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Az szerintem nagyon alacsony, nekem 120 és 160 között mondta a doki, hogy normális és mozgásra felfelé kell menjen, ha lefelé megy, akkor gáz van, mert nem kap elég oxigént a baba. Nekem ezt mondták. Ma voltam 5.-en, eddig mindig 140 körül volt és 160-170 közé ugrott mozgásnál, ma kicsit magasabb volt az alap 150-160 között, de aktív-reaktív volt.

Biztosan 100? Elvileg dióokinak meg kellene néznie minden nst vizsgálatot, aláírni és beírni a kiskönyvbe, ha így elengedett, gondolom nem lehet baj...

39+6 hkm

2012. jún. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha tartósan 100 volt, akkor az eléggé bradycard. Flowmetria volt utána?
2012. jún. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hú!Nálunk 100-nál már szülés indítás van.ha ilyen alacsony, lehet hogy a zsinór a nyaka körül van és nem kap elég oxigént.Orvos látta?

Nem akarlak megijeszteni de kérdezz rá minél előbb nehogy probléma legyen.

39hkm

2012. jún. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Orvos latta, kicsit alacsonynak minositette, de Uh-n nem latott problemat, s reaktivnak itelte az NSt-t(felmegya szivfrekv , amikor a baba mozog).
2012. jún. 29. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!