Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab. után a kórházban...

Missed ab. után a kórházban tényleg nem lehet bugyit felvenni?

Figyelt kérdés
a betét problémát,hogy oldottátok meg?
2009. júl. 18. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, de nem emlékszem pontosan, szerintem volt rajtam. A betétet meg nem lehet "elejteni", mozogni is lehet vele óvatosan, akkorát adnak.... Az otthoniakkal nyilván nem megoldható. Ne izgulj, majd ott megmondják hogy csináld.
2009. júl. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

kihoztak a műtőből, akkor nem lehetett rögtön felkelni, raktak egy lepedőt a lábam közé. Utána elmentem tusolni, és bugyit vettem fel, betéttel, amit én vittem. Nem volt tul erős vérzésem, sem a többieknek, akikkel egy szobában voltam.

Az a betét, amit otthon használsz, tökéletesen megfelel.


Reggel bementem, 11-kor műtöttek, délután 2-kor már mehettem haza.

2009. júl. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem tilthatja meg neked a bugyi viselését, de szerintem nem is akarja:) szerintem ez csak egy rémhír, konkrétan mondta neked valaki, hogy megtiltották a viselését? régen lehett ilyen hülyeségeket hallani, hogy szülés után sem lehet bugyit felvenni, de tapasztalatból mondom, hogy senkit nem érdekel van-e rajtad.
2009. júl. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a műtét után kb. 2 óráig nem lehet fölkelni (ha jól emlékszem), szóval nehéz lenne akkor bugyit venni.

Után elmentem zuhanyozni, vettem bugyit és betétet, amit én vittem be (de adtak volna, ha kérek). Addigra már nem véreztem annyira, elég volt.

2009. júl. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha fel tudod venni, felveszed. Az altatás után attól függ, hogy mennyire leszel magadnál. De úgyis lesz valami oda rakva és szerintem is, ha le telt a két óra, elég lesz akkor kimenned tusolni és felvenni a bugyidat. Nem gond, ha véres lesz az ágy, általában olyan lesz, emiatt ne aggódj, legfeljebb kérsz tiszta lepedőt.
2009. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2009. júl. 18. 15:31
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem szerdán volt Missed ab-om, életemben először, és a műtét után engem alva tettek az ágyamba, egy lepedőbe bugyolálva. Csak a pizsama felsőm volt rajtam, a többi dolgot amiben bementem a műtőbe az ágyam mellé és az ágyam végébe tették. (papucs, és pizsama alsó) Az ágyra még a műtétre induláskor ráterítettek egy gumilepedőt, és majd arra tettek rá műtét után, hogy ne legyen véres az ágy. A lepedő, amivel körbe leszel tekerve, az elkerülhetetlenül véres lesz. Ezen nem kell aggódni. Én két órát aludtam még műtét után kb. Majd amikor a férjem bejött, akkor nemsokára felkeltem, elmentem lezuhanyozni, és bugyit (nem tangát!!) és egy extra nagy betétet (amit ott kaptam) is "felvettem".

(én a II. sz. Női klinikán voltam.Ott így működött)

2009. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem nem engedte a nővér. Steril vattát kaptam a lábam közé. Másnap már vehettem bugyit, fel is öltöztem, és mehettem haza
2009. júl. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szegeden altatás után 6 órával már hazaengednek, ha panaszmentes vagy. Nem kell bentaludni.
2009. júl. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!