Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kit mennyire kínoz terhesség...

Kit mennyire kínoz terhesség alatt a gyakori vizelési inger? Ha már elmúlt, mikor?

Figyelt kérdés
Én éjszakánként 2-szer, 3-szor járok ki wcre.
2012. aug. 2. 09:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A 24. héten volt ilyen, néhány éjszakán keresztül, majd a legvégén a 40-41. héten!
2012. aug. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szia, én most vagyok 23. hetes, és mostanság kezdődik nálam az, hogy éjszaka 2szer is ki kell mennem wc-re mert már nyomja. Nap közben is többet megyek, de ez van. Állítólag ez még csak rosszabb lesz, de majd meglátjuk. :)
2012. aug. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
35 hetes vagyok, már nagyon lent van a babám és nyom. 10 percet nem tudok úgy sétálni, hogy ne kerülgessen a pisilési inger. Szörnyű. Napi szinten kb 50 x megyek wc-re, éjszaka 3-4 x. De nekem végig ilyen volt.
2012. aug. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
elso terhessegemnel a + teszt elott elkezdtem ejszaka wc-re jarni 3x-4x a vegeig,most vagyok 18 hetes,de meg nem kell feleklnem ejszaka :)
2012. aug. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Hát, nekem is kell naponta többször futnom, a minap megszámoltam - 16x voltam Wcn :) Terhességem előtt is elég pisilős voltam, na de most aztán...este a legrosszabb, én elalvás előtt rohangálok ki folyton, aztán az éjszakát rendszerint végigalszom, csak reggel rohanok újra. azért kicsit megnyugtat, hogy vannak sorstársaim. :) Reménykedek benne, hogy azért alábbhagy ez majd :) 14hkm
2012. aug. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Én mielőtt elalszom, vagy 3-szor megyek ki...plusz éjszaka 2-szer, 3-szor...
2012. aug. 4. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!