Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duci kismamik, akiknek amugy...

Duci kismamik, akiknek amugy is volt pár csíkjuk, hízástól vagy fogyástól terhesség alatt nagyon sok csíkotok lett? Utána elmúlt?

Figyelt kérdés
Vagy ha már amugy is van 3-4 db a hasamon akkor nagyon csúnya lesz késöbb?
2012. jan. 15. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem elsőnél lett rengeteg ezek el nem múlnak csak halvagyabbak lesznek egy idő után a második babával viszont nem lett mar egy sem pluszban
2012. jan. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az elsőnél lett sok, 12kg-ot híztam akkor, aztán azok elhalványodtak, most a másodiknál csak hat kilót híztam eddig és egy sem repedt, csak a régi halványakat látom, pedig a pocim jó nagy.32.hetes
2012. jan. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok duci,de voltam és így lettek csíkjaim,de tehessen egyáltalán nem lett több esetleg erősebek egy kicsit.
2012. jan. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En vekony vagyok, viszont magas, kora tinikoromban nagyon gyorsan nottem, a felkaromon teljesen vegigrepedt a bor. Ebbol gondoltam, hogy en igen hajlamos leszek a terhessegi csikokra. Ennek ellenere elso terhesseg alatt hiztam 25 kilot, nem lettek csikok. Hamar visszamentem a normal sulyomra, jott a masodik baba, vele csak 10 kilot hiztam, a pocakom sem volt nagy, akkor megis lett a terhesseg legvegen nehany csikom az alhasamon. ezek nem fognak elmulni soha, csak halvanyodnak, egyebkent nekem nem feltuno.
2012. jan. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én túlsúllyal indultam de csak a hasam csíkosodott kb a 30. héttől, máshol nem lettem csíkos. Mondjuk nem is nagyon híztam sehova csak a hasam nőtt.
2012. jan. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
en hiztam az elsonel 25kg es egy csikom sem lett,szerintem a bortol fugg.mar hittem hogy zebra leszek es nem lettem pedig oriasi hasam volt.a csipomon lett par de az idovel elhalvanyult.
2012. jan. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!