Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől vagyok lázas 3 napja?...

Mitől vagyok lázas 3 napja? Az orvosnak idáig nem sikerült kideríteni, hétfőig pedig nem tudok tovább lépni.

Figyelt kérdés

28 hetes terhes vagyok és eddig teljesen problémamentesen alakult minden. Ám 3 napja mindennap többször felmegy a lázam 38,7-ig, tovább nem mert hűtőfürdővel, lázcsillapítóval lehúzom, de újra és újra felmegy.

Voltam háziorvosnál tegnap, vett vért, vizeletet, de azonkívül, hogy elég rosszak lettek a véreredményeim, és a vizeletemben fehérje és cukor is van (utóbbi azért érdekes, mert 3 hete a terheléses vércukormérésnél minden ok volt), viszont az okát nem tudta megmondani. Írt antibiotikumot, és azt mondta, ha hétfőig nem javulok, beutal a László kórházba lázambulanciára.

Elmentem nőgyógyászhoz is, de a rendelőben közölték, hogy orvoshiány miatt ma se és holnap se lesz rendelés a nőgyógyászaton. Szóval hétfőig várhatok és reménykedhetek a javulásban. Csak borzalmasan aggasztó, hogy van valami kórokozó a testemben, ami esetleg bajt okozhat a babámnak... Már maga a láz se túl jó persze. Esetleg van valakinek bármi elképzelése, tapasztalata?


2012. aug. 2. 17:00
 1/1 anonim ***** válasza:

az ügyeletre menj el !

26 hetes kismama

2012. aug. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!