Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pattanást hallottam a hasamból...

Pattanást hallottam a hasamból, mitől volt? Megijedtem

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok, és az imént hallottam, mint valami pattant volna, elég jól hallható volt, még ahhoz tudnám hasonlítani mintha valami elszakadt volna, egy egy másodperces apró hang volt? Ugye nincs baj? Ne nézzetek butának, de ilyen még nem volt! Köszönöm!
2012. aug. 2. 20:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/145 A kérdező kommentje:
apró hang volt, felkiáltó nem kérdő, bocsánat
2012. aug. 2. 20:41
 2/145 anonim ***** válasza:
63%
Figyeld magad nem e folydogál valami???lehet fent repedt burok is
2012. aug. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/145 A kérdező kommentje:
Annak ilyen hangja van? Tény és való mintha a hasam felső részéből jött volna.... aggódom, és ha a burok? Akkor mikor veszem észre? És biztos hogy észre veszem ? :(
2012. aug. 2. 20:43
 4/145 anonim ***** válasza:
93%

Nekem így volt!Óvatosan csordogált,szivárgott...

Észreveszed,vegyél fel bugyit éjszakára és bele egy papírtörlőt,ha vizes lesz és szagtalan,akkor indulj el szülni :)))))

2012. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/145 anonim ***** válasza:
92%

:) Nincs baj. Nem nézünk butának. Aki már volt pocakos tudja miféle hangok jönnek ki :)

Én is hallottam pattogások, olyat mintha belülről pöckölgetett volna :) Meg egyszer olyat érzetem, mintha megcsípott volna belülről :)

2012. aug. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/145 anonim ***** válasza:
92%

...kimarad::. lehet a burok is:):) Tényleg.

Hűűű de izgiii :):):)

2012. aug. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/145 A kérdező kommentje:
Hát fura volt az biztos, tettem be egy zsepit, és most várok...! Igazából örülnék neki hogy ha a burok, csak annyira ijesztő ez a bizonytalanság! :/
2012. aug. 2. 20:50
 8/145 anonim ***** válasza:
92%
Na,lehet,hogy a burok repedt meg!! Nekem is volt egy pukkanásom és aztán jöttek a fájások is és szivárgott a víz!!! Figyeld magad és ha vécére mész nézd,hogy folyik-e. Ha nem tudod elállítani akkor az nem pisi,hanem víz. Tegyél be egy betétet és figyeld a színét. Nekem rózsaszín lett mire az (elég gyorsan) átázott. Sok sikert!! Bármi is az, ügyes légy! Ezt a pattanást már én is nagyon várom:-) 39hkm.
2012. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/145 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Lehet hogy csak bebeszélem...de fáj a derekam is egy picit :) Jajj de örülnék neki :)
2012. aug. 2. 20:54
 10/145 anonim ***** válasza:
91%
Igen, elképzelhető h a burok repedt meg :) Majd írd meg mi a helyzet! :)
2012. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!