Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Demjén Lászlóról véleménye...

Dr. Demjén Lászlóról vélemények Budapestiek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

10évvel ezelőtt ő volt az ügyeletes a kórházban, mikor szültem. sztem még tanuló volt, de legalábbis kezdő. hiába volt fogadott dokim... akkor öltözött, mikor már a tolófájásaim voltak. de ez a pasi foglalkozott velem, időnként megnézett, tök rendes volt.


azóta én nem találkoztam vele, gondolom vmennyire belefásult ő is, mint általában a dokik; de biztos normális még mindig

2012. aug. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia Én hozzá járok nekem nagyon szimpatikus érti a dolgát és szerintem nem véletlenül lett Főorvos Őt kértem fel a terhességem ideje allatt de ugy néz ki hogy nem nála fogok szülni mert ő a máv kórházhoz tartozik de rendel a 15.kerület sztk-ban és ezáltal az uzsokiba kellesz mennem.Szerintem nagyon jol érti a dolgát nem vacakol az ultrahangnál tudja mit hogy merre stb az asszisztense is nagyon aranyos.Találkoztám már olyan dokival is aki nagyon sokáig nézegette a monitort az uh-on.türelmes mindent elmond érthetően.persze odafigyel mindenre alaposan téged is meghallgat .ennyit tudtam mondani remélem majd ezáltal tudsz dönteni.Szép napot
2012. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!