Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 36. heten születik a babam...

Ha 36. heten születik a babam akkor mar egeszseges lesz, nem lesz hatranya a 4 het elteres? Irjon aki korabban szült mekkora lett a babaja?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Altalaban a 37 hetes terhesseget nem tekintik mar koraszulesnek.Ezt hiaba kerdezed itt mert minden baba eltero,ha mevan a sulya es eleg erett a tudeje akkor rendben van minden,ez egyeni dolog.Hiaba nyugtat meg mas kismama.A lenyeg hogy te ne izgulj ilyesmin,mibol gondolnad hogy hamarabb fog jonni?
2009. júl. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
meg nincs itt az idö,28 hetes vagyok csak ilyenek jarnak a fejemben.mar maga a terhesseg is csoda az eletemben,es mindennek tetejeben minden jo a babaval,egeszseges,szepen fejlödik...csak nem hiszem el hogy az elet ilyen jo hozzam,hogy velem minden rendben,ez hihetetlen.csak kerdes volt,felek hogy tul aktiv vagyok a mindennapi eletben (pihenek de nehez meg alj-t parancsolni) es ez majd kihat a kicsimre.meg a 34 hetig dolgozni akarok,azt hallottam aki nem nyugszik a vege fele annal elöfordul.igaz?
2009. júl. 18. 18:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos hala az internetnek es a sok hulyesegnek amit a teveben latunk,igy vegig stresszeljuk a terhesseget!En 38 hetes vagyok de nem mondhatom hogy nyugodtan eltem meg ezt a kilenc honapot.Az elejen izgultam ,nehogy elveteljek,mert mar volt egy a tavaly,utana ugy mint te,allandoan rettegtem hogy ne szuljek korabban,most meg mivel mar nincs sok hatra,attol felek nehogy meghaljak szules kozben.Hulyen hangzik de ez van sajnos.En is akartam dolgozni vegig de elegge kemenyedett a pocim ezert inkabb alabbhagytam,mivel ulomunkat vegzek ezert csak neha megyek be,heti egy ket napot.Elso voltam.
2009. júl. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

35/5 hétre született teljesen egészségesen a kislányom 2500g/45cm-rel.

Üdv: lassan 23 hós anyuka

2009. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!