Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés után a következő...

Vetélés után a következő terhességből mennyi eséllyel születik egészséges baba?

Figyelt kérdés
Elég ijesztőek a statisztikák arra nézve, hogy ha az ember egyszer elvetélt, akkor utána milyen valószínűséggel hord ki egy babát. Örülnék, ha olyanok írnának, akiknek ez sikerült. Vetélés után vagyok, elkelne egy kis biztatás :)
2009. márc. 13. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak általánosságokban tudok biztatót írni. Gondold végig saját hozzátartozóidat vagy ismerőseidet nagyon kevés olyan nő van akinek pontosan annyi gyereke van mint amennyi terhessége volt. Egy-egy vetélés nagyon sok nő múltjában ott van, és nagy többségük sem az előző sem az utána következő terhességeiknél nem volt semmi problémájuk.
2009. márc. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt vetélésem és én is ugyan ezt kérdeztem a dokitól. Azt mondta, hogy a vetélés nincs hatással a következő terhességre. Egy új terhesség az egy teljesen új lap. 11. héten vettük észre, hogy már rég nem él a babám műszeresen fejezték be. Jelenleg 40+3 hetes vagyok, tehát elvileg már kedden meg is szültem. Minden rendben már nagyon várjuk, egészséges kislány. Volt amniocentézis de nem a vetélés miatt, hanem a korom miatt.
2009. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 2003.-ban volt egy vetélésem hét hetesen. 2005. márc. terhes lettem gyógyszeres segítséggel. Terhességi cukrom lett, 34 hétre szültem. 2006. végén terhes lettem úgyan úgy csak gyógyszerrel, 2007. januárban elvetéltem 9 hetesen. 2008. januárjában 38 hétre szültem 3440gr és 55cm egy kislányt. Szeptemberben egyetlen egyszer nem vigyáztunk és terhes lettem. Most 28 hetes terhes vagyok. Nehéz volt a vetélések után, de van két gyönyörú gyerekem és úton a harmadik. Úgyhogy ne add fel sikerülni fog.
2009. márc. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak bíztatni tudlak.

Én 7 hetesen vetéltem el tavaly júniusban, akkor összeomlott bennem egy világ, mert senki nem tudott rá megfelelő választ adni és a dokim is elkönyvelte, hogy beleestem a statisztikai átlagba.

Mivel műtéti befejezéssel történt, 3 hónapot kellett várnunk. Utána azonnal teherbe estem, ráadásul az első uh-n kiderült, hogy ikreink lesznek. Most 26 hetes vagyok, a babák egészségesek és szépen fejlődnek.

Tudom, hogy most nehéz, de ne add fel, sikerülni fog! Én nagyon szorítok Neked!

2009. márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

8 és 10 hetesen veszítettem el babát (2004-ben és 2007-ben), most van egy 4,5 hónapos kislányom. :) Teljesen egészséges. Utrogestan-t szedtem az első 12 hétben, meg Elevitet, folsavat és magnéziumot.

Hidd el, sikerülni fog! Szedd a vitaminokat, és csak pozitívan! Sok szerencsét! :)

2009. márc. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem is volt vetélésem meg küret is,rá 3hónapra terhes lettem és született egy egészséges,gyönyörű kisfiam aki már 6hónapos:D.Bizti sikerül nektek is ne keseredj el minden rendben lesz:).Sok sikert.

6hós baba anyuja

2009. márc. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jó ezeket olvasni :)
2009. márc. 14. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!